Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Zdjęcia zrobione obiektywami z telekonwerterem Nikon AF-S TC-20E III

    Od jakiegoś czasu, dosyć regularnie robię zdjęcia z dokręconym do obiektywu telekonwerterem TC-20E III.
    Nazbierało mi się już ich całkiem sporo. Są robione w rożnych warunkach pogodowych i porach dnia.
    Będę sukcesywnie je tu zamieszczał, podając jaka była odległość fotografowanego obiektu od matrycy aparatu i jakie panowały warunki pogodowe.
    Oczywiście tylko wtedy, gdy to będę pewien tych danych. Zachęcam też wszystkich, którzy mają takie zdjęcia, by je tu zamieszczali.
    Przy wodopoju, podane odległości będą dosyć dokładne, bo pomierzyłem je taśmą mierniczą. W innych przypadkach niestety tylko szacunkowe.

    Zapewne niejednemu posiadaczowi ostrej 300/f2.8, chodziło lub chodzi po głowie, aby dokupić do niej telekonwerter x2 i mieć 600-tkę ze światłem 5.6.
    Tylko, że opinie o tym urządzeniu są przeważnie nie najlepsze. Czy warto coś takiego kupić?
    Gdy się tych zdjęć tu trochę nazbiera, każdy sam będzie mógł wyrobić sobie zdanie, czy warto TC-20E III mieć w swoim posiadaniu.

    Na początek zdjęcie młodej samicy pleszki. Zrobiłem je kilka dni temu (21.08.2021), w okolicy wodopoju, w chylącym się już bliżej zachodowi słońcu, z odległości 10,5m.



    Nikon D850 + Nikkor AF-S 400mm f/2.8E FL ED VR + TC-20E III
    Ostatnio edytowane przez krulewik ; 26-08-2021 o 01:53

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 01-04-2024, 13:25
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-09-2017, 12:47
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-12-2013, 19:25
  4. AF Nikkor 24 mm f/2.8 D - proszę o zdjęcia nim zrobione.
    By st_luk in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 11:29

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •