Close

Strona 26 z 32 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 315
  1. #251

    Domyślnie

    Mój obiektyw wrócił po 5 dniach z fototechniki. Szybko uporali się ze sprawdzeniem, potwierdzeniem usterki i zamianą. Przysłali nowe pudło z nowym obiektywem w środku. Wszystko działa jak należy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez gastly Zobacz posta
    i jak, komuś wrócił ten cud techniki z reklamacji?
    Mój już miesiąc i ani widu ani słychu
    Mój obiektyw wrócił po 5 dniach z fototechniki. Szybko uporali się ze sprawdzeniem, potwierdzeniem usterki i zamianą. Przysłali nowe pudło z nowym obiektywem w środku. Wszystko działa jak należy.

  2. #252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Gdzieś widziałem, że jednak z niektórymi Tamronami jakoś tam działają, przykładowo z 70-180. W przeciwieństwie właśnie do Samyangów, które nie działają. Sam producent ostrzega przed podłączaniem Samyangów zarówno tych z afem jak i manualnych.

    https://techartpro.com/?product=tech...adapter-tze-01
    No jak nie działają. Właśnie Tamrony działają, Samyangi nie działają.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #253

    Domyślnie

    Mój też wrócił. Oni wysyłają nowe, najprawdopodobniej wtedy kiedy dostaną nową partię.
    Z6 + N20 S + V85 1.8

  4. #254
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2016
    Miasto
    nad morzem
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dark__jedi Zobacz posta
    Mój też wrócił. Oni wysyłają nowe, najprawdopodobniej wtedy kiedy dostaną nową partię.
    Jak jest problem wymiana to ok 5 dni z wysyłkami. Mieliśmy faktycznie zwięchę ok miesiąca bo po prostu nie mieliśmy obiektywów na miejscu na wymiane. Sytuacja już się nie powinna powtórzyć.

  5. #255
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Od lipca 2021 r. w każdym przypadku należy liczyć się z opłatą podatku VAT. Również trzeba zapłacić cło nawet w przypadku przesyłek o wartości do 150 euro."
    "Poczta doliczy 8,5 zł do każdej przesyłki. Tyle trzeba będzie dopłacić do każdej przesyłki z AliExpress lub innych zagranicznych sklepów
    napisali to jak z translatora.
    Po pierwsze o tym było wiadomo od 1,5 roku, po drugie to portal sprzedający dolicza VAT co można napisać po ludzku, po trzecie każdy chińczyk chcący coś konkretnie handlować w EU ma już ścieżki przemytu sprzętu i wysyła z EU

  6. #256

    Domyślnie

    Mój macbook nie "widzi" obiektywu. Ktoś coś?

  7. #257

    Domyślnie

    ok, kabel był uszkodzony, działa wszystko. Data update to 7 sierpnia 1991 roku

  8. #258

    Domyślnie

    Witajcie!
    Czy wysyłał ktoś uszkodzonego Viltroxa do Chin w ramach gwarancji? Jestem na etapie dogadywania się z kimś z Viltroxa poprzez Facebook ale zastanawiam się, czy jakiś serwis mi nie ogarnie tego szybciej? Leciał do mnie z Chin bardzo długo i wolałbym tego uniknąć.

  9. #259
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Generalnie ubezpieczenie to można sobie dokupić w wielu sklepach na alliexpress i wtedy jest rok gwarancji ale jeśli robiłeś zakup w "normalnym" sklepie ( nie jakiś shop283527111 ) to jest szansa że ci wymienią, problem będzie tylko że pewnie doliczą ci VAT na ten wymieniany i potem udowadniaj im że to zwrot, nie będzie łatwo.

  10. #260

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Nie doprecyzowałem, jednak gdzie kupiłem obiektyw. Na stronie Viltroxa oficjalnej - wysyłka bezpośrednio od nich, nie ze sklepu na Ali. Czy ktoś był w takiej sytuacji czy wszyscy z polskiej dystrybucji?

Strona 26 z 32 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] [minitest] VILTROX AF 23/1.4 STM
    By Cichy in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2020, 16:43
  2. [ Fujifilm ] Viltrox 33mm F1.4
    By czomolungma in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-04-2020, 16:16
  3. [ Sony ] Viltrox EF-NEX IV adapter
    By ksh in forum Sony
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-12-2018, 23:28
  4. Lampa błyskowa Viltrox JY-610, Viltrox,Metz 24 AF-1 digital
    By klaudia0100 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2016, 12:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •