Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Już pisałem. Nie muszę udowadniać, że monitor seryjny nie jest rozpakowywany, bo nie jest. Można w każdej chwili kupić i się przekonać. Pudło fabrycznie zamknięte. Jeśli jest inaczej, za nabywcą stoi minimum trzy przepisy umożliwiające odstąpienie od umowy. To nie dotyczy tylko monitorów, podobnie z termowizją. Kamery oferowane jako nie przebierane / nie modyfikowane, są fabrycznie zamknięte.

    Jeśli ktoś ma, proszę pokazać JAKIKOLWIEK dowód, że towar seryjny ode mnie, miał naruszone opakowanie fabryczne. Rzecz jasna, selekcjonowane są rozpakowywane, bo muszą.
    Mam wrazenie, ze dalem sie wciagnac w bezsensowna wymiane zdan. Piszesz teraz, ze selekcjonowane sa rozpakowywane (co jest logiczne) a obrazasz sie i piszesz, ze nigdy nie naruszasz fabrycznego opakowania. Ja sobie nie wyobrazam inaczej sprawdzic monitora niz podlaczajac go, mierzac, kalibrujac i co tam jeszcze jest konieczne, ale odnioslem wrazenie, ze Ty masz te idealne monitory spoza oficjalnego obrotu dystrybutora. Sa zatem rozne serie dostarczane przez producenta?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez And.N Zobacz posta
    Proszę jeszcze raz przeczytać post #47.
    Proszę jeszcze raz przeczytać post 44.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    Mam wrazenie, ze dalem sie wciagnac w bezsensowna wymiane zdan. Piszesz teraz, ze selekcjonowane sa rozpakowywane (co jest logiczne) a obrazasz sie i piszesz, ze nigdy nie naruszasz fabrycznego opakowania. Ja sobie nie wyobrazam inaczej sprawdzic monitora niz podlaczajac go, mierzac, kalibrujac i co tam jeszcze jest konieczne, ale odnioslem wrazenie, ze Ty masz te idealne monitory spoza oficjalnego obrotu dystrybutora. Sa zatem rozne serie dostarczane przez producenta?
    Naprawdę, zawdziwiający brak zrozumienia prostego podziału.

    1. Monitory seryjne. Przychodzą z fabryki jako seryjne i tak jak stoją jadą do klientów. Zdarzają się zwroty.
    2. Monitory specjalne. Przychodzą z fabryki jako seryjne, są przebierane, sprawdzane, programowane, wykonywane inne czynności wg potrzeby i po robocie jadą do klientów. Zdarzają się odrzuty.

    Te dwie grupy się NIE MIESZAJĄ! Czy to jest w końcu jasne? Ma Pan jakiś dowód że jest inaczej? Jeśli nie, to wie Pan co należy zrobić względem kogoś, kogo się fałszywie oskarża.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 28-12-2019 o 23:46

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Naprawdę, zawdziwiający brak zrozumienia prostego podziału.

    1. Monitory seryjne. Przychodzą z fabryki i tak jak stoją jadą do klientów.
    2. Monitory specjalne. Przychodzą z fabryki, są przebierane, sprawdzane, programowane, wykonywane inne czynności wg potrzeby i po robocie jadą do klientów.

    Te dwie grupy się NIE MIESZAJĄ! Czy to jest w końcu jasne?
    No to teraz mnie zadziwiles (moze dlatego, ze monitor srednio raz na 10 lat kupuje).
    Ja pytam o monitor typowo hi-endowy i do tego sie odnosze. Na Twojej stronie piszesz, ze stabilizujesz monitor, badasz rownomiernosc podswietlenia, wykluczasz wady pikseli, etc. Z drugiej strony piszesz, ze nie otwierasz pudla. Chyba pisalismy o czyms innym bo mnie malo interesuje co sie dzieje z monitorami za male kwoty, nie sygnowanymi przez Ciebie jako Color.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Proszę jeszcze raz przeczytać post 44.
    Przeczytałem. Nie ma tam odpowiedzi na moje pytania (z postu #47). Choć właściwie to jest :

    "Jest całkowicie zrozumiałe, że nie mogę napisać z jakiej partii towaru są monitory selekcjonowane, skąd są, co się dzieje z monitorami które nie przejdą kontroli."

    Można się tylko domyślać
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 28-12-2019 o 23:58

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    No to teraz mnie zadziwiles (moze dlatego, ze monitor srednio raz na 10 lat kupuje).
    Ja pytam o monitor typowo hi-endowy i do tego sie odnosze. Na Twojej stronie piszesz, ze stabilizujesz monitor, badasz rownomiernosc podswietlenia, wykluczasz wady pikseli, etc. Z drugiej strony piszesz, ze nie otwierasz pudla. Chyba pisalismy o czyms innym bo mnie malo interesuje co sie dzieje z monitorami za male kwoty, nie sygnowanymi przez Ciebie jako Color.
    Nie ma znaczenia, czy sprzet jest za 2 czy 20 tys zł. Jeśli zamawiany jest specjalny, to jest otwarty, ustabilizowany, sprawdzony, oprogramowany, zrobione wszystko zgodnie ze specyfikacją zamówienia. Jeśli jest zamówiony seryjny to jest seryjny. Nikt do niego nie zagląda. Mam odpowiednie zaplecze aby te dwie transakcje rozdzielić. High-endowe drogie pozycje mam na półkach a nie, jak większość sklepów ogląda je na zdjęciach a jak zamawia to sztukę pod klienta. Jeśli nawet muszę zamówić urządzenie jednostkowo, jak niedawno, za 95 tys zł, to jeśli wyskoczy piksel (wyskoczył), mogę go wymienić a dystrybucja nie wprowadzi go jako nowy do sprzedaży. Czy to jest jasne? Oskarżenie miało jakieś podstawy?

    Cytat Zamieszczone przez And.N Zobacz posta
    Można się tylko domyślać
    Zatem owocnych przemyśleń. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to ciągle jedyna firma w kraju, gdzie można kupić high-endowy monitor za worek pieniędzy, z gwarancją braku defektów pikseli.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    ...mogę go wymienić a dystrybucja nie wprowadzi go jako nowy do sprzedaży. Czy to jest jasne? Oskarżenie miało jakieś podstawy?
    No to nie mozna bylo tak od razu. Ja Cie nie oskarzylem, ale jesli jest tak jak piszesz to nie mam zadnych uwag.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    Ja Cie nie oskarzylem
    A to co jest?

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    Zaraz, zaraz. A nie jest egoizmem dla zaspokojenia wlasnych korzysci przebieranie przez Ciebie sprzetu od dystrybutora, wybieranie sztuk bez pikseli i sprzedawanie po zawyzonej cenie? Dlaczego nie bierzesz pod uwage, ze jesli Ty wybierzesz te super hiper sztuki to kupujacy pozostale egzemplarze i placacy temu samemu producentowi cene rynkowa maja wieksza szanse dostac sprzet z wadliwymi pikselami. To jest dla mnie chamstwo pierwszej miary bo Ty dzialasz na wielu sztukach wykorzystujac swoja pozycje rynkowa.

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    A to co jest?
    Biorac pod uwage co napisales powyzej to jest zbyt daleko posunieta interpretacja.
    Mozesz zatem powiedziec jak i w jakiej cenie moglbym nabyc ten monitor z jakas delikatna wada (bardziej piksele niz nierowne podswietlenie)? Jest szansa pobic cene ze sklepu zalinkowanego z DE?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    Biorac pod uwage co napisales powyzej to jest zbyt daleko posunieta interpretacja.
    Mozesz zatem powiedziec jak i w jakiej cenie moglbym nabyc ten monitor z jakas delikatna wada (bardziej piksele niz nierowne podswietlenie)? Jest szansa pobic cene ze sklepu zalinkowanego z DE?
    Najpierw przeprosiny.

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    za 95 tys zł, to jeśli wyskoczy piksel (wyskoczył),
    Czy możesz podać jaki to był model? (ciekawość) Prominence chyba jeszcze droższy, więc może któryś z tych medycznych?

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D750 z Tamronem 90mm i zoomem. Jakie opcje?
    By Mata_Hari in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-09-2018, 18:27
  2. Którą opcję wybrać?
    By pngwnk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 26-10-2016, 13:23
  3. jaki kompakt do 900 zł (opcje)
    By Eryk87 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-07-2015, 19:29
  4. Tusze do Epsona 3880, jakie opcje?
    By StudioFotoOG in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2015, 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •