Close

Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 199

Wątek: xpro3

  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Znacząco lepsza jakość zdjęć już była, tak samo jak niskie ceny . Teraz postęp jest w gadżetach nie w obrazowaniu.

    A co do cyfrowych wkładek do analogów to coś takiego już było... Z tego co wiem to zainteresowanie tym było od słabe do znikome. Po pierwsze ze względu na cenę, po drugie ze względu na ograniczenia. Pewnie temu zdechło było zanim się rozwinęło ....
    Hasselblad ma ścianki wymienne, więc to nie jakas kosmiczna technika

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Fajny aparat, niech ma wygląd i eleganckie dodatki, tylko czy dzięki nowocześniejszym rozwiązaniom zapewni znacząco lepsza jakość zdjęć?
    A po co ma być jeszcze lepsza?

    Toż nawet pierwsze xpro do dziś nie przestało robić zdjęć, a pro2 jakość zdjęć ma wystarczającą do drukowania banerów reklamowych...

  3. #103
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Łoomatko i córko.
    Regularna wojna.
    Tylu talibów tutaj...
    Rzadko wchodzę na wątki sprzętowe i zdumiałem się niezwykle.
    Abstrahując od funkcjonalności itp parametrów tegoż sprzętu, dawno nie oglądałem czegoś równie brzydkiego. Ostatnio równie paskudne było wozidło Waltera w " Breaking Bad". Bodajże Pontiac Aztek.

  4. #104
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    ...
    Abstrahując od funkcjonalności itp parametrów tegoż sprzętu, dawno nie oglądałem czegoś równie brzydkiego. Ostatnio równie paskudne było wozidło Waltera w " Breaking Bad". Bodajże Pontiac Aztek.
    Teraz trzeba zrobic badania... jaki procent uzytkownikow tego samochodu kupi Fuji Pro 3

    Swoja droga auto paskudnie brzydkie. A wracajac do aparatu... z jednej strony ten pomysl z schowanym ekranem nie jest zly. Podczas normalnego uzytkowania ekran sie nie porysuje. Co najwyzej sie urwie kiedy bedzie wygiety i o tym zapomnimy.

  5. #105
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Multipla nadal ma wiernych użytkowników i dużą społeczność na całym świecie, czy to przysporzyło producentowi zysku to nie wiem, może zrobili to z premedytacją jako eksperyment co wytrzyma rynek ?
    Dodam że bardzo wygodny samochód, ma cztery koła, kierownice, skręca w prawo i w lewo, nawet można nim cofać i pozwala na jazdę w nocy

  6. #106
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Multipla nadal ma wiernych użytkowników i dużą społeczność na całym świecie, czy to przysporzyło producentowi zysku to nie wiem, może zrobili to z premedytacją jako eksperyment co wytrzyma rynek ?
    Dodam że bardzo wygodny samochód, ma cztery koła, kierownice, skręca w prawo i w lewo, nawet można nim cofać i pozwala na jazdę w nocy
    No i nie jest tak paskudna jak przedmiot, o którym cała wcześniejsza dyskusja...

  7. #107
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Multipla nadal ma wiernych użytkowników i dużą społeczność na całym świecie, czy to przysporzyło producentowi zysku to nie wiem, może zrobili to z premedytacją jako eksperyment co wytrzyma rynek ?
    Dodam że bardzo wygodny samochód, ma cztery koła, kierownice, skręca w prawo i w lewo, nawet można nim cofać i pozwala na jazdę w nocy
    Napewno bylo sporo dyskusji na temat tego samochodu... podobnie jest z Fuji Pro 3. Wiec wazne ze mowia o produkcie.

    Kto wie... moze za jakis czas zaczna powstawac aparaty minimalistyczne. Bez ekranu. W sumie co mozna by wyrzucic z aparatu. Ekran, slot na karte pamiec (zastapic pamiecia wbudowana) wszelkie zlacza, pozostawic tylko WiFi. Guzikologie ograniczyc do minimum. I koniecznie dorobic do tego jakas ideologie ze mniej znaczy wiecej itd. No mozna jeszcze poszalec z materialami, tytan, drewno, skora. To w sumie mamy juz specyfikacje na Pro 4 i 5

  8. #108
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Bez ekranu-to jest myśl. Szczególnie atrakcyjna dla fanów upiększania pseudoanologowego itp. Jak ma być jak analogowo- to do końca-nie ma przebacz. Dopiero po podłączeniu do kompa obejrzysz. No i matryca koniecznie z perforacjami itp...

  9. #109
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie pierwsze co powinno być już wywalone to właśnie wspomniany slot na kartę, spokojnie przy obecnych szybkich transmisjach można korzystać w wbudowanej taniej i szybkiej pamięci, 1TB dobrej pamięci wbudowany może kosztować jakieś ~200zł max dla producenta.
    Guzików w pełni programowalnych nigdy za dużo nie ma ale akurat z pokrętłami to przesadzają czasami bo przełączanie trybów już teraz można by zastąpić w górnym dotykowym ekranie ale po co się tak męczyć, dwa pokrętła ok podstawa ale już pokrętło ekspozycji nie koniecznie musi być, a jakieś wyciąganie pokręteł ISO w stylu analogowców odpuściłbym.
    Póki co nie potrafią wykorzystać w pełni ekranów i dotyku.
    Jakby zrobili otwarty system na androidzie to by mieli społeczność i klientów plus darmowe mega rozwiązania bo oprogramować dobrze wyświetlacz, guziki jak i można nawet zmienić wiele funkcjonalności sprzętu, tu bym doszukiwał się rewolucji, a nie to co wymyślili w tym aparatku.

  10. #110
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ...
    Jakby zrobili otwarty system na androidzie to by mieli społeczność i klientów plus darmowe mega rozwiązania bo oprogramować dobrze wyświetlacz, guziki jak i można nawet zmienić wiele funkcjonalności sprzętu, tu bym doszukiwał się rewolucji, a nie to co wymyślili w tym aparatku.
    Tutaj juz herezja zalatuje... nie sadze zeby takie cos sie kiedys stalo. Byc moze jakies pojedyncze modele... okrojone tak aby nie stanowily konkurencji dla klasycznych aparatow.

    Nalezy pamietac ze producentowi zalezy tylko na tym aby dac akceptowalny produkt za mozliwie jak najwyzsza jednak wciaz akceptowalna przez klienta cene... przy zachowaniu rozsadnej/oplacalnej wielkosci sprzedazy. Klient jest tylko zlem koniecznym

Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •