Close

Strona 102 z 202 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 2015
  1. #1011
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Będzie ok, te nowe konstrukcje mają wydajne linie 12V.

  2. #1012

    Domyślnie

    X-kom należy anulować telefonicznie, wtedy przekazuja do księgowości w pierwszej kolejności. Mi zwrócili po jednej dobie(dwa tygodnie temu).

  3. #1013

    Domyślnie

    Ten X-kom to jedyny sklep w Polsce że tak wszyscy się do niego odnoszą? czy tak deklasuje konkurencje?
    Serio pytam bo gdzie nie patrze to wszystkie linki do nich.

  4. #1014
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem nadal to najlepszy sklep pod względem dostępności towaru, punktów odbioru, podejścia do klienta, reklamacji, wymiany sprzętu itd, mamy take czasy że sprzętu brakuje i im też czkawką odbija się to co przez lata działało.

  5. #1015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Moim zdaniem nadal to najlepszy sklep pod względem dostępności towaru, punktów odbioru, podejścia do klienta, reklamacji, wymiany sprzętu itd, mamy take czasy że sprzętu brakuje i im też czkawką odbija się to co przez lata działało.
    Dzięki za wyjaśnienie. Widać mają dobrą renomę bo nawet na formach PC wszyscy do nich linkują. Stąd zawsze byłem ciekaw.

  6. #1016

    Domyślnie

    Przez nich mój ulubiony esc zbankrutował, komputronik się reorganizuje … ostro i skuteczne walczą na rynku.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #1017

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Przez nich mój ulubiony esc zbankrutował, komputronik się reorganizuje … ostro i skuteczne walczą na rynku.
    esc miał zajedwabisty konfigurator. Choć nic u nich nie kupiłem, choćby z tego powodu mi brakuje.
    PS. Wszyscy x-komy, komputroniki czy inne proliny. A ja idę do miejskiego komputerowego i git. Ceny wcale nie gorsze (a czasem nawet lepsze), przy kupnie coś na zamówienie czas to ok 2 dni i za przesyłkę nic nie doliczają. Do tego nic za montaż nie liczą, a jak mi się zrypał komp kilka lat temu i oddałem do nich na serwis (już po gwarancji) to mi nawet za diagnozę nie policzyli, bo brałem część u nich.
    A ostatnio udało mi się na słuchawkach ~10% ceny ugryźć.
    Pewnie dlatego są już przeszło 20 lat u nas, a wiele innych zbankrutowało.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #1018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    esc miał zajedwabisty konfigurator. Choć nic u nich nie kupiłem, choćby z tego powodu mi brakuje.
    PS. Wszyscy x-komy, komputroniki czy inne proliny. A ja idę do miejskiego komputerowego i git. Ceny wcale nie gorsze (a czasem nawet lepsze), przy kupnie coś na zamówienie czas to ok 2 dni i za przesyłkę nic nie doliczają. Do tego nic za montaż nie liczą, a jak mi się zrypał komp kilka lat temu i oddałem do nich na serwis (już po gwarancji) to mi nawet za diagnozę nie policzyli, bo brałem część u nich.
    A ostatnio udało mi się na słuchawkach ~10% ceny ugryźć.
    Pewnie dlatego są już przeszło 20 lat u nas, a wiele innych zbankrutowało.
    U mnie właśnie esc był takim sklepem, wcześniej graal i sezam, wszystkie trzy blisko siebie były przez lata, spacerkiem 20 minut od chaty …. teraz już ne ma gdzie łazić, sensownie pogadać, pokłócić się itp. ...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #1019

    Domyślnie

    A no, bywa. Ci moi musieli coś asortyment zwiększyć, nie tylko PC. No ale są i dobrze jest.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #1020
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Dzięki za wyjaśnienie. Widać mają dobrą renomę bo nawet na formach PC wszyscy do nich linkują. Stąd zawsze byłem ciekaw.
    Sporo linkuje swoje ref linki i dorabia na polecaniu

Strona 102 z 202 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Komputer do obróbki zdjęć
    By grzegorzdz72 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 09-08-2019, 19:11
  2. Komputer do obróbki zdjęć/filmów
    By dampaz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 20:24
  3. Komputer do obróbki zdjęć
    By Foto1270 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 18:05
  4. Jaki komputer do obróbki zdjec.
    By tol2di in forum Komputery
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 18:20
  5. Komputer do obróbki zdjęć
    By hadwao in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 18:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •