Close

Strona 121 z 146 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 201 do 1 210 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #1201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Te samoloty to tylko niebo psują kreskami....
    Dam się wkręcić, a co tam...

    Nie wiem, co to za kreski, bo smuga kondensacyjna (w kółeczku) zanika w ciągu kilku minut. Natomiast kreski powstają tylko przy bezwietrznej pogodzie i na niewielkich wysokościach. I nie zanikają, tylko powoli rozprzestrzeniają się. No i najczęściej we wzór siatki poza korytarzami lotniczymi.


  2. #1202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie wiem, co to za kreski, bo smuga kondensacyjna (w kółeczku) zanika w ciągu kilku minut. Natomiast kreski powstają tylko przy bezwietrznej pogodzie i na niewielkich wysokościach. I nie zanikają, tylko powoli rozprzestrzeniają się. No i najczęściej we wzór siatki poza korytarzami lotniczymi.

    https://i.imgur.com/MVjDgBm.jpg
    Chemitrails
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  3. #1203

    Domyślnie

    Potrzebujesz teleobiektywu dla rozwiązania zagadki, kto wie co tam lata

  4. #1204

  5. #1205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Potrzebujesz teleobiektywu dla rozwiązania zagadki, kto wie co tam lata
    Albo szerokiego kąta, bo mnie to wygląda na zaczątek odwróconego pentagramu.

  6. #1206

    Domyślnie

    Wszystko jest możliwe.

    Sprawy przyziemne - wziąłem Fretka na testy po wymianie skrzyni na nówkę.

    428.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P_20210512a.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	485,9 KB
ID:	51610

  7. #1207

    Domyślnie

    Automat w porządku, ale trzeba było sprawdzić przed wypuszczeniem trucka w trasę.


    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Biedronki są w kropki. A tam są w paski wszystkie.
    No ani chybił, stonki.
    Jak biało-czerwone to biedronki. Bo stonki się opryskuje.

    429.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03679a.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	532,7 KB
ID:	51632


    A jeszcze wracając do pani burmistrz z problemami:
    https://www.o2.pl/informacje/nie-udz...1779055196704a
    Czemu mnie to jakoś nie dziwi?

  8. #1208

    Domyślnie

    Skro jest tak jak napisała Pani Burmistrz, że "ponad połowa mieszkańców miasta identyfikuje się jako czarnoskórzy, Latynosi, AAPI lub rdzenni Amerykanie", to znaczy że większość demokratycznie przejmuje władzę .
    Tak będzie pewnie również we Francji, czy Hiszpanii.

    Teraz zobaczyłem, że te "biedronki" mają gruszli po europejsku, zaś "stonka" po amerykańsku. Ciekawe jakiego koloru są kierowcy/operatorzy "biedronek", bo co do "stonki" to widać

  9. #1209

    Domyślnie

    Ja bym czymś takim nie pojechał. Zbyt dużo trzeba się spinać na zakrętach.
    ...

  10. #1210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikodemo Zobacz posta
    Ja bym czymś takim nie pojechał. Zbyt dużo trzeba się spinać na zakrętach.
    Nie jest tak źle. Tylko tył trochę zachodzi.


    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Na niewielkich wysokościach? xD
    Na oko kreski są na 3-5 km, natomiast smuga jest od pasażera na przelotowej ponad 10-11 km, czyli poziomie 350 jak ktoś woli. Mówimy o wysokościach samolotowych, nie balkonowych.


    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Ciekawe jakiego koloru są kierowcy/operatorzy "biedronek", bo co do "stonki" to widać
    Różnokolorowi, ale nie na raz - pojedyńczo.


    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Skro jest tak jak napisała Pani Burmistrz, że "ponad połowa mieszkańców miasta identyfikuje się jako czarnoskórzy, Latynosi, AAPI lub rdzenni Amerykanie", to znaczy że większość demokratycznie przejmuje władzę .
    Tak będzie pewnie również we Francji, czy Hiszpanii.
    W mieście Chicago, w granicach administracyjnych może tak być. To jest najbardziej posegregowane rasowo miasto w Stanach. I dobrze, bo każdy zna swoje miejsce. Ale samo miasto to pikuś, liczą się ogromne przedmieścia, a tam zdecydowanie biali.
    Dla przypomnienia - Afroamerykanów w USA przez całe dekady było około 12% populacji, dzisiaj przez zwiększone zasiłki jest jakieś 15%, ale nie połowa!

    Natomiast we Francji, czy Hiszpanii sprawa jest poważniejsza. Za 10-15 lat, gdy młodzi muzułmanie uzyskają prawa wyborcze, oni faktycznie przejmą władzę.
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 22-05-2021 o 03:15

Strona 121 z 146 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •