Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam za pytanie, ale naprawdę mnie to interesuje: poszedłeś tam przymuszony, ktoś Ci zapłacił, czy z własnej woli?

    A zdjęcia niezłe. Najbardziej spodobała mi się dziewczyna z dwójki - ładne ujęcie.

  3. #3

    Domyślnie

    a czemu pytasz?
    robilem zdjecia dla gazety i portalu internetowego, ale szedlem z wlasnej woli, bo chcialem

  4. #4

    Domyślnie

    Pięknie uchwycony moment na "trójce" (podoba mi się zdjęcie, nie pan Rubik).
    Na "szóstce" poza i mina typu "no proszę cię"...
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez icemaster Zobacz posta
    a czemu pytasz?
    Z ciekawości, niczego więcej. Nieustannie mnie zadziwia, jak wiele może zdziałać marketing, czyli fachowe wciskanie kitu.

    Acha, i nie mówię tego z pretensją, po prostu jetsem lekko zdziwiony.

  6. #6

    Domyślnie

    nie lubie Rubika, ale to co robia jego solisci i muzycy jest godne podziwu, nawet dla mnie, czlowieka wychowanego na hip hopie

  7. #7
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Podkreślam to szczególnie mocno: nie mam do nikogo pretensji, ani - broń boże - nie oczekuję tłumaczeń. Na temat tej muzyki (a i poszczególnych partii) mam osobne zdanie, ale to nie jest ani miejsce, ani nie ma potrzeby się szczególnie na ten akurat temat wypowiadać.

    Jeszcze raz: przepraszam za pytanie, zadałem je, bo byłem ciekaw. Nie chciałem wywoływać drażliwej dyskusji czy kto lubi, czy nie.

  8. #8

    Domyślnie

    spoko luz, tylko mowie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Podkreślam to szczególnie mocno: nie mam do nikogo pretensji, ani - broń boże - nie oczekuję tłumaczeń. Na temat tej muzyki (a i poszczególnych partii) mam osobne zdanie, ale to nie jest ani miejsce, ani nie ma potrzeby się szczególnie na ten akurat temat wypowiadać.

    Jeszcze raz: przepraszam za pytanie, zadałem je, bo byłem ciekaw. Nie chciałem wywoływać drażliwej dyskusji czy kto lubi, czy nie.
    Pewnie, gusta są różne przecież
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  10. #10

    Domyślnie

    rozmowa niepotrzebnie schodzi na tor pozazdjeciowy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •