Close

Strona 696 z 698 PierwszyPierwszy ... 196596646686694695696697698 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 951 do 6 960 z 6976
  1. #6951

    Domyślnie

    było trochę roboty ale udało się muszę jeszcze uporządkować kable ale to już kosmetyka

    Wcześniej miałem Centrum dowodzenia nad światem a teraz to jest Centrum dowodzenia nad Wszechświatem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	LG AOC na biurku.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	133,6 KB
ID:	78997

    fajne te LG - LG 34” UltraGear™ Nano IPS 1ms 144Hz 34GN850P-B

    PS: żeby nie było, żonie kupiłem LG ale 29" 2560x1080... używała 3 dni mojego AOC i mówi że za duuży ale pracowało jej się dobrze... gdyby miała większe biurkooo to może i by został u niej... a tak mam 2 x 34" + do zdalnej laptop 14" z lewej będzie na ramieniu = 82". Wreszcie mi się wszystkie apki, okienka zmieszczą w robocie

    Odnośnie FOTO:

    NEC został - ma się dobrze, zaraz będzie miał 10 lat. Z monitora do foto nie zrezygnuje mimo że LG na IPS... Potrzebny mi do zdjęć i żeby szyja nie bolała to wymyśliłem że na czas obróbki zdjęć (wiele godzin niekiedy) LG przesuwam w lewo i mogę go wyłączyć w sumie a NEC przesuwam w lewo centralnie przed siebie i szyja nie boli... Musiałem przestawić uchwytu...także była okazja i motywacja do odkręcania "wszystkiego"...

    Udało się upiec 3 pieczenie na jednym ogniu

    Na stronie LG przy zakupie 2 monitorów z listy można mieć 15% rabatu + 3% rabatu powitalnego, promka trwa do końca lutego Walentynkowa Promocja
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 21-02-2024 o 00:20
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #6952

    Domyślnie

    przewody ułożone chwila wolnego to mogłem zdjęcie zrobić

    jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział że będę miał 2 x 34" to bym popukał się w głowę jak widać znowu się sprawdza powiedzenia "nigdy nie mów nigdy"... podobna akcja jak z rowerem... Ja będę jeździł do pracy rowerem? yhy taa jassne no i jeżdżę, nawet zimą w śniegu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8204.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	79079
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 24-02-2024 o 15:51
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  3. #6953

    Domyślnie

    Gdybyś jeszcze te cudaki prawidłowo skalibrował.
    Jak widać, na razie ważniejsze od kalibracji jest kolorowe podświetlenie klawiatury. Zupełnie jak "wieś tuning" w przypadku starych BMW.
    Jacek

  4. #6954

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Gdybyś jeszcze te cudaki prawidłowo skalibrował.
    Jak widać, na razie ważniejsze od kalibracji jest kolorowe podświetlenie klawiatury. Zupełnie jak "wieś tuning" w przypadku starych BMW.
    nie wspomniałeś jeszcze o podświetleniu myszki ale rozumiem, krytyka to objaw zazdrości wybaczam

    akurat nowy LG jest (niby) skalibrowany fabrycznie (nie znam szczegółów... pewnie marketing ale pewnie skalibrowali go (nie jest to najtańszy model dla mas). Poza tym obrabiam zdjęcia na starym NECu i nikt nigdy nie narzekał na kolory w moich zdjęciach także uznaję Twoje zarzuty o kalibracji za czepialstwo

    A te "cudaki" nie zostały kupione do zdjęć... tylko do pracy zdalnej gdzie potrzebuje jak największej przestrzeni roboczej oraz do szeroko rozumianego "siedzenia na kompie" + trochę gierek

    Przy okazji @JK polecasz jakiś kalibrator?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  5. #6955

    Domyślnie

    Niestety nie znam żadnego z takimi "oczojebnymi" LED-ami. Nie będzie pasował.
    Jacek

  6. #6956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    przewody ułożone chwila wolnego to mogłem zdjęcie zrobić

    jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział że będę miał 2 x 34" to bym popukał się w głowę jak widać znowu się sprawdza powiedzenia "nigdy nie mów nigdy"... podobna akcja jak z rowerem... Ja będę jeździł do pracy rowerem? yhy taa jassne no i jeżdżę, nawet zimą w śniegu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8204.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	79079
    Gratuluję ukończenia projektu, skoro Tobie pasuje to dobrze jest
    Ja osobiście nie nie wytrzymałbym przy takiej konfiguracji (to jest używania jednocześnie różnych modeli monitorów), bo różnice w kolorystyce i rozdzielczości na poszczególnych ekranach doprowadziłby mnie do szału.
    U mnie wygląda to skromniej, ale też jestem zadowolony:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240225_081553.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	784,1 KB
ID:	79086
    Marcin
    Aktualnie: Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Olympus M1X, OM-1, E-M5 MK III Poprzednio: Canon 1Ds, 1D MK III, 10D, 20D, 40D, 50D, 70D, 7D, 6D, 5D MK IV, EOS R, Sony Nex 5, A6000, A6500, A7 MK II, Fuji X-T4, Panasonic G9

  7. #6957

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Gratuluję ukończenia projektu, skoro Tobie pasuje to dobrze jest
    Ja osobiście nie nie wytrzymałbym przy takiej konfiguracji (to jest używania jednocześnie różnych modeli monitorów), bo różnice w kolorystyce i rozdzielczości na poszczególnych ekranach doprowadziłby mnie do szału.
    U mnie wygląda to skromniej, ale też jestem zadowolony:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240225_081553.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	784,1 KB
ID:	79086
    Jak obrabiam zdjęcia to obrabiam więc patrzę się na neca...rzucam okiem czasami na drugi UW... Teraz sobie gierkę włączyłem dla testu więc włączony tylko LG a jak przyszły tydzień pracuje w domu to do Excela programów itp mogą być 2 różne monitory szerokie

    przy okazji @m_a_g ładne stanowisko

    ja mam 3 sposoby "siedzenia na kompie/siedzenia przy moim biurku"

    - prywatny czas czyli internet, gierka to ogarnę na nowym LG (dolny monitor)
    - praca zdalna czyli laptop + 2 UW
    - obróbka zdjęć - NEC na środek przede mną by szyja nie była skręcona + dolny LG w lewo i mogę jego używać lub LG wyłączyć a włączyć sobie górny AOC i tam może sobie lecieć TV, YT albo po prostu przeglądarka internetowa
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 25-02-2024 o 15:55
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  8. #6958

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    przy okazji @m_a_g ładne stanowisko

    ja mam 3 sposoby "siedzenia na kompie/siedzenia przy moim biurku"

    - prywatny czas czyli internet, gierka to ogarnę na nowym LG (dolny monitor)
    - praca zdalna czyli laptop + 2 UW
    - obróbka zdjęć - NEC na środek przede mną by szyja nie była skręcona + dolny LG w lewo i mogę jego używać lub LG wyłączyć a włączyć sobie górny AOC i tam może sobie lecieć TV, YT albo po prostu przeglądarka internetowa
    Dzięki
    Ja zestawu powyżej używam głównie do pracy i do zdjęć, Mac raczej ogranicza inne możliwości.
    Jeżeli chodzi o czas prywatny, gierki, przeglądanie sieci i tak dalej, to w pokoju obok mam stanowisko z PC (to poniżej).
    Przez jakiś czas rozważałem możliwość ustawienia wszystkiego na jednym biurku, ale robiło się za tłoczno i odpuściłem sobie.
    A skoro już poszedłem w wersję na dwa pokoje - dwa biurka, to poszedłem na całość i przy okazji skonfigurowałem oddzielny LAN z własnym połączeniem z Internetem + sprzętowy firewall + sprzętowy VPN, gdzie nie muszę się obawiać problemów z prawem w razie przypadkowego pobrania z sieci plików chronionych prawem autorskim
    I tu mam również klawiaturę RGB, a co mi tam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240225_090636.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	279,1 KB
ID:	79089
    Marcin
    Aktualnie: Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Olympus M1X, OM-1, E-M5 MK III Poprzednio: Canon 1Ds, 1D MK III, 10D, 20D, 40D, 50D, 70D, 7D, 6D, 5D MK IV, EOS R, Sony Nex 5, A6000, A6500, A7 MK II, Fuji X-T4, Panasonic G9

  9. #6959

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Dzięki
    Ja zestawu powyżej używam głównie do pracy i do zdjęć, Mac raczej ogranicza inne możliwości.
    Jeżeli chodzi o czas prywatny, gierki, przeglądanie sieci i tak dalej, to w pokoju obok mam stanowisko z PC (to poniżej).
    Przez jakiś czas rozważałem możliwość ustawienia wszystkiego na jednym biurku, ale robiło się za tłoczno i odpuściłem sobie.
    A skoro już poszedłem w wersję na dwa pokoje - dwa biurka, to poszedłem na całość i przy okazji skonfigurowałem oddzielny LAN z własnym połączeniem z Internetem + sprzętowy firewall + sprzętowy VPN, gdzie nie muszę się obawiać problemów z prawem w razie przypadkowego pobrania z sieci plików chronionych prawem autorskim
    I tu mam również klawiaturę RGB, a co mi tam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240225_090636.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	279,1 KB
ID:	79089
    To Ty też masz 3 monitory tylko jesteś lepszy bo masz 2 stanowiska/2 kompy
    Ja musiałem wszystko na jednym 120cm biurku zmieścić
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #6960

    Domyślnie

    Ciekawa klasyfikacja. Ilość monitorów powala.
    Tylko ten sprzęt u m_a_g-a jakiś chyba bardziej klasowy, niż te twoje składaki.
    Jacek

Strona 696 z 698 PierwszyPierwszy ... 196596646686694695696697698 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •