Close

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 96
  1. #51

    Domyślnie

    Najmocniej przepraszam, jeżeli pojawiło się już to pytanie: czy przegranie nowego firmware na kartę XQD możliwe jest tylko i wyłącznie poprzez czytnik? (tak podaje Nikon oficjalnie na swojej stronie)

  2. #52

    Domyślnie

    Tak. O co chodzi z tymi 8 znakami. Bobjuz esej trzeba pisać, zamiast zwykłego tak?

  3. #53

    Domyślnie

    A jak chciałbyś inaczej wgrać firmware na kartę XQD? Przez USB w aparacie? To służy do przerzucania zdjęć na komputer.

  4. #54
    La
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    A jak chciałbyś inaczej wgrać firmware na kartę XQD? Przez USB w aparacie? To służy do przerzucania zdjęć na komputer.
    Znam przypadki, gdzie aparat wystawia karte po podpieciu do kompa jak zwykły czytnik. W dobie amrt bridgów, bluetoothow i innych ciulstw, Nikon nie ma takiej opcji. A szkoda jak widać.

  5. #55
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    To daj porownanie do A7III. Ciekawym
    Jakby nie cena to brałbym A7III, oprogramowanie guzików w porównaniu do Zetki lepsze, nawet w A7II mam lepiej ale za to U1/U2/U3 ma więcej ustawień do personalizacji czego mi brakowało.

    Minus dla trójki to że nie można używać menu Fn dotykiem, wizjer nie dostrzegam różnicy w stosunku do dwójki, Zetka zdecydowanie ma lepszy wizjer.
    Trójkę w łapie trzyma się podobnie lub ciut lepiej jak dwójke, Z6 zdecydowanie masywniejszy sprzęt z lepszym gripem, czuć że sprzęt jest większy co mnie martwi bo przyzwyczaiłem się do A7II.
    Obiektyw kitowy 4/24-70 z Zetki wkurza że trzeba go rozsunąć do działania, szkoda że 24mm nie jest w pełnym złożeniu, mam odczucie jakby był strasznie plastikowy i ten soniakowy jakiś taki solidniejszy jest.

    Porównanie AF robiłem na twarzy postaci w ledwo wpadającym oświetleniem do pomieszczenia, tło kremowe zlewające się z twarzą bez kontrastów, wszystkie aparaty z 4/24-70, A7II pompuje i czasami ustawiał się gdzieś w powietrzu, A7III lekko pompuje ale czasami ustawiał bardzo szybko i nigdy nie spudłował, Z6 mało pompowania i sporo trafień ale i sporo potwierdzeń mydlanych jak w A7II, żeby AF wyczuć trzeba by też ustawić sprzęt i odpuściłem jakieś konkretne testy bo szkoda się zniechęcać nie znając sprzętu i wprowadzać ludzi w błąd swoimi niesolidnymi porównaniami.

    Bateria najwolniej spadła w tej zabawie w Z6 co też nie jest wymiernym testem.

    Tak czy siak zostaje z A7II...

    ...do czasu jak dojdzie zakupiony Z6

    Ostatecznie decydująca była cena, 2500zł taniej mam Z6.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta

    Ostatecznie decydująca była cena, 2500zł taniej mam Z6.
    No wiesz..... marne 2,5kPLN przekabaciło Cię

  7. #57
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No widzisz jaki jestem przekupny, nawet nikt mi do auta nie musi wrzucać paczek z kasą

  8. #58
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ...

    ...do czasu jak dojdzie zakupiony Z6

    Ostatecznie decydująca była cena, 2500zł taniej mam Z6.
    Witaj w rodzinie Jakie obiektywy planujesz uzywac z Zetka ?

  9. #59
    C_K
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iPokey Zobacz posta
    Jaki masz transfer? Ja na oryginalnym czytniku Sony - dołączonym do karty, na USB3 tylko 40Mb
    Ło Matyldo....co to za czytnik ? Ja na zwykłym tanim czytniku USB 3.0 i na starej karcie SD mam odczyt z karty przy zrzucaniu zdjęć na poziomie 90MB/s...a tu XQD i 40 ???

  10. #60
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Witaj w rodzinie Jakie obiektywy planujesz uzywac z Zetka ?
    Póki co kit musi wystarczyć i liczę że tamron wrzuci też do Zetki te nowe obiektywy bo chciałbym 2.8/20mm, do tego na bieżąco używam manualne ale tu mi nie potrzebny FTZ tylko zwykły NF-NZ.
    Sprzęcik już dotarł ale nie ma chyba nic gorszego jak niemożność wypróbowania bo karta w drodze i będzie chyba po weekendzie dopiero
    Nie będę pisał ile mnie całość kosztował bo paru osobom by żyłka pękła

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Którą opcję wybrać?
    By pngwnk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 26-10-2016, 13:23
  2. jaki kompakt do 900 zł (opcje)
    By Eryk87 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-07-2015, 19:29
  3. D80,AF i luzy na bagnecie-spostrzeżenia
    By grimoald in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-11-2011, 15:20
  4. d90 a filmy - triki rady porady
    By Luka Gdynia in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2010, 20:45
  5. Triki, sztuczki i patenty w makro
    By everyman in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 09:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •