Close

Strona 195 z 391 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197205245295 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 941 do 1 950 z 3909
  1. #1941

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Wieje dramaturgią, ale to schronisko na Szrenicy, choć wygląda niebezpiecznie, to jakoś strasznie niebezpiecznie tam nie jest Ale zdjęcie bardzo fajne, będą zadowoleni
    Schronisko schroniskiem faktycznie jest tam bezpiecznie, pod warunkiem że będziesz trzymać się wyznaczonych miejsc, ale wciąż to są góry więc ostrożność to istotna sprawa, a w tym przypadku zdjęcie nie było robione na szlaku dostępnym dla turystów, tylko na skałkach z zakazem wejścia dla turystów, gdzie za nimi już była przepaść. Więc jakby noga się powinęła, to raczej nie byłoby co zbierać

    Zabezpieczenia nie mieli, tyle że byli w butach do chodzenia po górach, coby nie wywalić się na kamieniach w ślubnych butach. Młody tam się oświadczył, oni często chodzą po górach, więc raczej nie bali się jakoś specjalnie. Co do żywiołu, to raczej większość PM nie zgodziłaby się wejść w takie miejsca. Myślę że to przeważnie ludzie którzy mają dużo odwagi, albo spędzali już czas w podobnych miejscach.

    Ja bardziej się bałem, ale dużym plusem jest właśnie fotografowanie z LCD w takich warunkach, nie trzeba kucać, zerkać do wizjera, zawsze można wyciągnąć gdzieś rękę, albo w bok, albo w górę, czy w dół, stojąc w tym czasie na pewniakiem na nogach.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 22-10-2019 o 12:47

  2. #1942

    Domyślnie

    Nie róbmy latem ze Śnieżki niebezpiecznego miejsca

  3. #1943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie róbmy latem ze Śnieżki niebezpiecznego miejsca
    Tooo fakt, ale niektórzy to i z krawężnika mogą się zabić. Tam tyle co było ryzyko zapłacenia grzywny, bo gdzie staliśmy to był zakaz wejścia.
    No i warunki spartańskie, bo okropnie silny wiatr, i 5 stopni.

  4. #1944
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Będę pewnie skrytykowany bo większość tu z tego żyje ale te zdjęcia plenerowe trącą kiczem... góry, wydmy, tarasy widokowe, takie pierdoły inscenizowane, to samo robią chińczycy, których się wyśmiewa.

  5. #1945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Będę pewnie skrytykowany bo większość tu z tego żyje ale te zdjęcia plenerowe trącą kiczem... góry, wydmy, tarasy widokowe, takie pierdoły inscenizowane, to samo robią chińczycy, których się wyśmiewa.
    Sama nazwa wskazuje że zdjęcia plenerowe, są robione w plenerze. Panie kolego, gdzie Twoje zdjecia plenerowe się odbywają? w piwnicy? Czy na tle fototapety? ?I nie rozumiem, dlaczego ciekawe miejsce ma tracić kiczem ? No co do Chińczyków, to rozumiem że ich fotografie ślubna dobrze znasz, i możesz rozwinąć myśl, dlaczego wyśmiewa się kulturę ślubu (fotografowania ślubów/plenerów ślubnych) Chińczyków, bo trochę nie w temacie...
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 22-10-2019 o 13:36

  6. #1946

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Będę pewnie skrytykowany bo większość tu z tego żyje ale te zdjęcia plenerowe trącą kiczem... góry, wydmy, tarasy widokowe, takie pierdoły inscenizowane, to samo robią chińczycy, których się wyśmiewa.
    Nie będziesz skrytykowany, ale zdjęcia są takie, jakie chcą klienci. Jeżeli chcą mieć pamiątkę w takiej postaci i pytają o sesję w górach, to się robi sesję w górach. To nie jest tak, że oni byli zmuszeni do stania na tej skałce przez Łukasza Tacy ludzie jak Ty też mają prawo do własnego poglądu i jeżeli nie lubią takich ustawek, to nie mają takiego życzenia, albo w ogóle nie trafiają do takiego fotografa, tylko do innego, który wyraża ich wizje swoimi zdjęciami. Proste

  7. #1947

    Domyślnie

    Wg. mnie problemu nie ma póki taki plener jest czymś istotnym w życiu młodych a nie jedynie przemijającą modą na coś "ciekawego". "Ciekawego", bo ciężko nazwać zdjęcia ze Śnieżki czymś ciekawym bądź wyjątkowym. W dodatku zrobione w "nielegalnym" miejscu.

  8. #1948

    Domyślnie

    Też bardzo sobie cenię dobrze działającego AF i uchylanego ekraniku. Naprawdę często się to przydaje. Niby w D750 też tego używałem, ale nadal to była proteza, bo AF w LV działał... bardziej na nerwy niż tak jak powinien. Sporo częściej teraz fotografuję z bardzo niskiej perspektywy - wcześniej odpuszczałem, bo albo AF mulił/niewyrabiał (bo coś dynamicznego albo w sumie cokolwiek), albo nie chciało mi się tarzać po ziemi i brudzić.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3m.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	282,3 KB
ID:	32495

  9. #1949

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morzon Zobacz posta
    Też bardzo sobie cenię dobrze działającego AF i uchylanego ekraniku.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3m.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	282,3 KB
ID:	32495
    Saint po jakiemu to ?

    Cenię sobie (kogo ? co? w bierniku) dobrze działający AF i uchylny/uchylany ekranik.
    O ile można obronić w bierniku odmieniając słowo AF (co widzę?) "dobrze działającego autofocusa" to nie można "uchylanego ekraniku"

    Teraz możecie po mnie jechać, że się mądrze a nie mam portfolio
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 22-10-2019 o 16:00

  10. #1950

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Saint po jakiemu to ?

    Cenię sobie (kogo ? co? w bierniku) dobrze działający AF i uchylny/uchylany ekranik.
    O ile można obronić w bierniku odmieniając słowo AF (co widzę?) "dobrze działającego autofocusa" to nie można "uchylanego ekraniku"

    Teraz możecie po mnie jechać, że się mądrze a nie mam portfolio
    To że nie masz PF to h ale ze jesteś nieprawdziwy profesor Miodek to już poważne przewinienie
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 195 z 391 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197205245295 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  3. Nikon D600 w praktyce.
    By Jacek_Z in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2924
    Ostatni post / autor: 06-08-2019, 14:48
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •