Close

Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 360
  1. #81
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale warto kupic BF4 za tak smieszna kwote chocby dla bardzo fajnej kampani dla 1 gracza, rozgrywka na 7-9godzin. A pozniej moze komus sie spodoba multi...
    I na tej czesci skonczyl sie porzadny Batleffield.
    akysz akysz... solo gejming jest dla noobów !!
    Ja tylko multi i zakończyłem zabawę dość intensywną na bf3 ale może pora rozruszać paluchy ponownie w zimowe wieczory
    Nigdy nawet nie włączyłem trybu singlowego przez te wiele lat w cod czy bf, takie spaczenie przez te lata grania w mmo jak linegae2, wow, dakfall, age of conan, eve online, wurm, warhammer... no... zmarnowało się trochę życia

  2. #82

    Domyślnie

    Single to single a multi to multi. Jak mam oba w cenie, to czemu nie skorzystac. Przy okazji jest tez samouczek mechanikgry dla poczatkujacych.
    Zreszta kompania w BF4 jest fajna, jest akcja i nawet jakas fabula i wybory.
    Jedno nie wyklucza drugiego. Znaczy single i multi.

    Jesli grales w BF3 to 4 to jest to samo tylko lepiej, bardziej dopracowane i z o wieksza iloscia map.
    Sprobuj singla, zaskoczy cie na poczatku juz. No a potem multi.



    Dobra zeby nie bylo tylko o grach. To Komputronik ma juz swoja oferte na Black Friday, no cos tam niby jest taniej, niektore rzeczy. Ale d..py nie urywa.
    Ja wiem ze to nie jest sklep stricte foto. Ale jak ktos chce sie posmiac jakie obnizki sa na sprzet foto i jaki, to polecam Komputronika.
    Choc na takie nazwijmy to popularne monitory do gier i multimediow maja nawet niezla oferte ze znizka.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 28-11-2019 o 02:20
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #83

    Domyślnie

    szkoda nie brać

    2 x 8 3000 CL15

    https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/20316

    kończy się za 4 h lub po wyczeroaniu zapasów, zostało 170 sztuk.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #84
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Normalna cena, to nie jest e-die, które fajnie lata ponad swoje ustawienia, jak w tej cenie będzie 3200 CL16 to brać.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Normalna cena, to nie jest e-die, które fajnie lata ponad swoje ustawienia, jak w tej cenie będzie 3200 CL16 to brać.
    a po co ma latać ponad swoje ustawienia? przecież pisałeś, że to i tak nie wpływa na wydajność
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #86
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Traktuj to jako bonus, a kto wie może zestaw będzie do gier i wtedy takie 3200 CL16 bez kombinacji puścisz na 3600MHz albo obniżysz takty na 15, a nawet CL14.

  7. #87

    Domyślnie

    Ja właśnie zamówiłem pamięć G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 3600MHz CL16 XMP2 Black za 348zł Myślę że to też niezła cena jak za te parametry. Nie analizowałem jakie to ma "kości" i czy się dobrze kręcą. Na nominalnych ustawieniach do Ryzena 3600X będą OK a producent płyty głównej podał je na liście kompatybilnych.

  8. #88
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dobra cena, powoli chyba 3600MHz będzie standardem w 2020r, a potem już chyba jednak DDR5 i przypuszczam że ponad 4GHz zegary ale CL znowu pójdzie w góre.

  9. #89

    Domyślnie

    Witam

    Szybkie pytanie, czy dobra cena i czy dobry wybór pod Ryzena 3600 https://www.euro.com.pl/pamieci-ram/...ekcja_hotdeals
    Oferta ważna tylko dzisiaj.

    Pozdrawiam
    Kazik

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Dobra cena, powoli chyba 3600MHz będzie standardem w 2020r, a potem już chyba jednak DDR5 i przypuszczam że ponad 4GHz zegary ale CL znowu pójdzie w góre.
    Niestety sklep sprzedawał wirtualny towar. Kij im w oko.

    Cytat Zamieszczone przez Kazek Zobacz posta
    Szybkie pytanie, czy dobra cena i czy dobry wybór pod Ryzena 3600 https://www.euro.com.pl/pamieci-ram/...ekcja_hotdeals
    Oferta ważna tylko dzisiaj.
    To jest tylko jedna pamięć 8GB a więc cena taka średnia. Nie przepłacisz ale też żadna okazja. Do czego to potrzebujesz? Ja bym polecał jednak dwie pamięci do dwukanałowej transmisji i raczej 16GB czyli 2 x 8GB.

Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Okazje czy nie???
    By lukasciuk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 08:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •