Close

Strona 27 z 49 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 484
  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Potrzebuję same zaczepy do oryginalnego paska. Na Ali jest coś takiego. Mam zagwozdkę, czy brać oryginały Peak, czy kilka razy tańszy zamiennik.
    https://www.aliexpress.com/item/4000...d-bfa529d4e210
    Ja nie jestem jakoś uprzedzony do tańszych zamienników. I z powodzeniem je stosuję. Ale jeśli chodzi o paski to drżę jak wieszam sprzęt na oryginałach a co dopieo na czymś takim. Nie zaryzykowałbym.

  2. #262

    Domyślnie

    Też tak uważam. Zbyt duże ryzyko. Jeżeli chodzi o mocowanie kotwiczek do body, to da się to zrobić bez dodatkowych drucianych wspomagaczy, tylko trzeba sobie pomóc jakimś cienkim ale mocnym drutem, na zasadzie takiej jak się nawleka igłę nawlekaczem.

  3. #263

    Domyślnie

    Dzięki Panowie. Też mam gdzieś z tyłu głowy takie obawy. Chociaż pewnie Peak i tak wszystko w Chinach robi
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Chociaż pewnie Peak i tak wszystko w Chinach robi
    Oczywiście ze produkują w Chinach, jesli to dla Ciebie bez róznicy to bierz tańsze.

  5. #265

    Domyślnie

    Zamiennik to podejrzewam zwykły sznurek, więc pewnie się urwie za 2-3 miesiące. Ja używam oryginałów wiele lat już i nie polecam żadnych zamienników które z oryginałami łączy tylko podobny wygląd.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  6. #266

    Domyślnie

    No dobra, te odpowiedzi mi wystarczą. Wszystko jasne. Dzięki.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  7. #267

    Domyślnie

    A ta ich dożywotnia gwarancja obejmuje też wymianę lub naprawę rozwalonego aparatu i/lub obiektywu w wyniku awarii któregoś z elementów paska lub kotwic?

  8. #268

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    A ta ich dożywotnia gwarancja obejmuje też wymianę lub naprawę rozwalonego aparatu i/lub obiektywu w wyniku awarii któregoś z elementów paska lub kotwic?
    A powinna obejmować? Istnieją firmy które refundują w takich przypadkach? mi cos świta że jak kupowałem pierwszy pasek to była jakaś kwota w dolarach, ale nie pamiętam a teraz nigdzie nie widze info.
    To jest taka firma że gdy robili akcję wymiany wadliwych zaczepów to wysyłali do polski(z usa) nawet bez dowodu zakupu. Nie mówiąc że wszystkie awarie rejestrują opisują ogólnie są bardzo aktywni w necie.
    Ja ich ogólnie polecam(znaczy same paski, bo ceny plecaków/toreb sa niemoralne) ale czego się nie kupi, na końcu i tak najważniejsze jest użytkowanie z głową.

  9. #269

    Domyślnie

    W sumie nie wiem czy powinni, jest to kwestia dyskusyjna. Jako klient oczekiwałbym takiej rekompensaty, jako gwarant - nie wiem czy byłbym do tego skłonny. Pytałem z ciekawości czy ktoś z Was coś wie na ten temat, bo na polskojęzycznej wersji strony nie doszukałem się nigdzie takiej informacji. Z kolei informacja o dożywotniej gwarancji między słowami sugeruje, przynajmniej mi, że producent jest tak pewny swojego asortymentu, że gotów jest przyjąć odpowiedzialność za uszkodzenia sprzętu firm trzecich, wynikających ze stosowania jego produktów, zgodnie z ich przeznaczeniem co oczywiste, z tymże sprzętem.

    Sam zaś rozglądam się za czymś, co sprawiło by, że noszenie na spacery D750 z 24-70 byłoby bardziej wygodne, niż obecne rozwiązanie, czyli zwykły pasek neoprenowy Matin (sam w sobie super wygodny i komfortowy, ale nie przy tej wadze) na szyi. Pomijam sens targania takiego zestawu na spacery, bo ani to szczególnie jasne, ani tymbardziej wygodne (ale tego tematu przynajmniej w tym wątku, nie drążmy).

    Zrobiłem sobie nawet własną wariację paska Peak Design Slide v3 w wersji "Janusz", czyli jeden koniec Matina zawiązałem za ucho w aparacie, a drugi za ucho śruby do wkręcania płytki statywowej (o tę śrubę i jej ucho mi chodzi) ale na dłuższą metę trwałość tego ucha nie wzbudza mojego zaufania, przy zestawie ważącym prawie 2kg.

  10. #270

Strona 27 z 49 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •