Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Bankowość elektroniczna

    Witajcie.

    Wiem, wiem wielokrotnie ktoś pytał o zmiany banku bo opłaty za wysokie, etc. Ja mam z kolei inne pytanie, niebawem 20 marca wejdzie do użytku tylko nowy system (testowany) obecnie w ING Bank Sląski gdzie interfejs jest mało czytelny, wiele osób ma problem z jego obsługą i ja również mam takie samo zdanie o nim. Rzekomo nie będzie można sobie zdefiniować przelewów wzorcowych (pytanie jak realizować stałe zlecenia).
    Czy ktoś z Was zastanawiał się lub szuka alternatywy dla tego nowego "chorego" systemu w innym banku ? Możecie polecić jakiś inny sensowny system podobny do tego dotychczasowego w ING ?
    Jak z opłatami wygląda sprawa, obecnie do 300zł / miesięcznie byłem zwolniony z opłaty prowadzenia rachunku.
    Jakieś propozycje Panowie i Panie ?
    Nikon i podróże ...


  2. #2

    Domyślnie

    ING nie znam ale od kilku lat mam konto w Millennium i jest spoko. Aplikacja na telefonie przyjemna. Definiować możesz klientów, można robić płatności zbliżeniowe telefonem. Nie płacę za przelewu i konto bo generuje na nim ruch piniondzów . Nie pamiętam jakie są minimalne kwoty by mieć darmowe konto ale to se znajdziesz w komputerze. Na razie nie szukam innego banku więc mogę polecić.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jakieś propozycje Panowie i Panie ?
    Zmień bank
    nic...

  4. #4

    Domyślnie

    Na jaki ? Jedna propozycja padła na razie...
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Na jaki ? Jedna propozycja padła na razie...
    a może po prostu poczekaj ... i zobacz jak będzie.

    mam konta równolegle w ing, pekao, citi, mbanku a wczesniej jeszcze w getin i to co oferuje ing w zakresie dostępu zdalnego i aplikacji mobilnej jest najlepsze w porównaniu do innych wymienionych.

    citi ostatnio też wymieniło system i dzisiaj mi zajęło chwilę żeby odnaleźć przelewy wzorcowe/stałe

    nie bardzo mi się chce wierzyć, że ing wymieni coś co działało na coś co słabiej działa

    a jak już miałbyś zmieniać to citi też robi robotę - szczególnie ich karty, działają praktycznie wszędzie na świecie. (no i konto jest darmowe - w tym przelewy - tak samo jak karty - przynajmniej ja tak się załapałem)

  6. #6

    Domyślnie

    PKO BP polecam...

    Millenium też spoko z tego co słyszałem. MBank podobno też.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie na mobilnej bankowości nie zależy tylko tej obsługiwanej z kompa (bezpieczeństwo). Poczekam do 20tego ale z tego co huczy w necie to jak to wprowadzą to wielu z nimi się pożegna.
    Nikon i podróże ...


  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar tomycki
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    ING nie znam ale od kilku lat mam konto w Millennium i jest spoko. Aplikacja na telefonie przyjemna. Definiować możesz klientów, można robić płatności zbliżeniowe telefonem. . Nie pamiętam jakie są minimalne kwoty by mieć darmowe konto ale to se znajdziesz w komputerze. Na razie nie szukam innego banku więc mogę polecić.
    Też korzystam z Millennium i mogę polecić.
    Jeśli chodzi o koszty rachunku, to zależy od rodzajów kont, bo jest ich kilka. Moje koszty to 0zł za konto, 0zł za wydanie i używanie kart, 0zł za przelewy, opłaty i zlecenia stałe, 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (tu warunek aby nie brać potwierdzenia z bankomatu.)

    Wszystkie transakcje robię przez komp. ze wzgl. bezpieczeństwa. Na telefonie nie korzystam ale jest taka opcja.
    Tomcio

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    "Rzekomo nie będzie można sobie zdefiniować przelewów wzorcowych (pytanie jak realizować stałe zlecenia)." Definiowanie nowego zlecenia stałego -Zarządzej finansami /zaplanowane / zaplanuj +/wykonaj transakcję/przelew zwykły/wpisujesz konto,adres itp oraz zaznaczasz zlecenie stałe następnie klikasz dalej(więcej nie przechodziłem bo nie potrzebowałem definiować zlecenia stałego) lub jeżeli jest zdefiniowany odbiorca klikasz odbiorcy(klikasz na wybranego)wykonaj przelew i zaznaczasz zlecenie stałe. Fakt nowy wygląd jest trochę zagmatwany na początku zwłaszcza jak przyzwyczailiśmy się do starego,ale można się przestawić.
    Nikon, Nikkor i SaBinka

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Elektroniczna skala ekspozycji
    By Ewa Myszor in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-07-2015, 09:36
  2. Elektroniczna niania
    By kh29228 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 05-01-2013, 10:52
  3. Kartka świąteczna elektroniczna
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 14:36
  4. D90 - Problem z elektroniczną skalą ekspozycji
    By taxman910 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2009, 00:43
  5. D90 elektroniczna skala ekspozycji
    By Ediface in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-05-2009, 21:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •