Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie program do prezentacji zdjec

    Chlopaki zwracam sie do Was, bo szukam, probuje i nie moge sobie poradzic.
    W jakim programi moge utworzyc i pozniej wypalic na dvd prezentacje zdjec z muzyka, przejsciami, ale tak, zeby jakosc fotografii na tym pokazie byla taka jak ja je widze w przegladarce (jesli to w ogole mozliwe). Probowalem Memories, Gold costam, Picassa ale zawsze w efekcie koncowym zdjecia byly male i mydlane. A druga sprawa to jesli uda mi sie taki program/ustawienia znalezc to jakiej wielkosci (rozdzielczosci) zapisac zdjecia zeby na TV plasma 50cali zaprezentowac je rowniez w jak najlepszej jakosci. Dzieki za pomoc.

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cale i plazmy są w tym wypadku nieistotnym pierdzeniem marketingowym. Istotną dla Ciebie informacją jest tzw. rozdzielczość ekranu, choć tak naprawdę nie jest to rozdzielczość, a wielkość mierzona w pixelach.

    Mając taki prostokąt (np. 1024 x 768 px - choć to są proporcje ekrany 4 x 3) przerabiasz zdjęcia do zadanej wielkości i po sprawie. Nie zapomnij o sRGB zamiast AdobeRGB, bo będziesz narzekać na kolory.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja osobiście pokaz robię w Pinnacle Studio 10 PL, kiedyś sprawdzałem Nero ale nie byłem zadowolony.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  4. #4

    Domyślnie

    chopy czy naprawde nikt nie spotkal takiego programu, ktory nagra na plyte i w fajny sposob z podkladem muzycznym zaprezentuje zdjecia ALE BEZ ZMIAN ICH JAKOSCI? Prosze pomozcie.
    5D MKII, 100mm f2.8, 50mm f1.8, 24-70mm f2.8, 70-200mm F4, SB-800

  5. #5

    Domyślnie

    A próbowałeś Muvee Producer? Szybko, bezboleśnie i jakość sympatyczna.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja od dwóch lat korzystam z Pinnacle PhotoAlbum na jakości nic nie tracisz program tworzy trzy foldery AUDIO TS - VIDEO TS – IMAGES w tym folderze masz wszystkie zdjęcia w oryginalnej jakości żadnej kompresji czy zmniejszania program ma to wszystko czego szukasz
    Jest jeszcze jeden ciekawy program z tym że droższy tylko go testowałam ale efekty są rewelacyjne nawet po kompresji, możesz zrobić kilka podkładów muzycznych dla każdego albumu np.. dla siebie jakąś ciężką muzykę a jak będziesz pokazywał babci wybierzesz coś spokojnego ma możliwość tworzenia menu na płytach CD tu masz link do wersji Trial na 30 dni http://www.divx.com/divx/windows/author/
    Pinnacle kupisz do 10$ na eBayu a Autchor 40 $

  7. #7
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 198

    Domyślnie

    spróbuj wykorzystać darmowy program FastStone Image Viewer
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  8. #8

    Domyślnie

    W ProShow Gold jest chyba możliwość ustawienia rozdzielczości wyświetlanych plków oraz ustawienia ostatecznej jakości HQ itd
    ff

  9. #9

    Domyślnie

    Pro Show Gold sadze że spisze się idealnie.
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  10. #10

    Domyślnie

    też używam Pinnacle Stuio Plus 10, jestem bardzo zadowolony, stworzenie filmu z np. 500 zdjęć z menu DVD, podkładem muzycznym, przejściami itd. zajmuje mi około 30 minut, gorzej z konwersją do formatu DVD ale to już wina słabego kompa, w sumie wersja jubileuszowa zawiera wiele przydatnych dodatków, uważam że te nie całe 300 zł warto wydać
    pozdrawiam Piotr


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •