Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: CKK Jordanki

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy budynek i zdecydowana konwersja, może minimalnie za ciemno, ale trzeba przyznać że konsekwentnie budujesz klimat. Największe wrażenie robi na mnie 3, i to nie tylko dlatego że jest inne od pozostałych (ujmuje mnie ten kadr, z jasnym pasem na środku i "promieniami" na suficie i podłodze), potem 4. Niemniej jednak cały zestaw mi się bardzo podoba, chociaż myślę że by wiele nie stracił gdybyś wyrzucił 2, 5 i 7, trochę dublują się z innymi zdjęciami.

  3. #3
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Trójka wymiata...Pod względem kadru, konwersji i ...nie wiem, dynamiki? Mimo wszystko brakuje mi przysłowiowego pier...cia czernią Powinno być soczyście czarno, mega czarno...Ale to wszystko moim zdaniem, a ja się mogę nie znać...;P

    Fajny zestaw
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  4. #4

    Domyślnie

    Też na nią zwróciłem uwagę (na 3) - to jest świetne zdjęcie czarnobiałe. W dodatku nie tylko świetne zdjęcie czarnobiałe, a po prostu - świetne ogólnie.

    Należy go wziąć do bookmarków i pokazywać ludziom, że po coś się z koloru rezygnuje, po coś się celowo robi czarnobiałe zdjęcia, jakiś cel takiemu działaniu musi przyświecać - a nie tylko dlatego, że taki się guzik komuś przypadkowo wcisnął w programie graficznym. Coś rezygnacja z koloru musi dawać w zamian - jakieś uderzenie, jakąś wartość - i to trójka jasno pokazuje.

    Niektóre przejścia też mi się podobają - na przykład 4 czy 5 - są dobre kadrowo. Zamiast jednego z rzędów foteli wolałbym coś szerszego z widokiem sceny, ale tu wkraczaja ograniczenia: bywa że kata zabraknie, a może scena nieoświetlona i ciemna dziura tam jest...

    Widzę, że słusznie uznałem, że budynek jest ciekawy patrząc na jego formę zewnętrzną - co nei sprawdza się zawsze akurat. Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze więcej, nie tylko ciasne korytarze, ale tez coś szerszego z foyer czy poszczególnych sal...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba motyw przewodni tych zdjęć. Dlatego 2 i 6 nie bardzo mi tu pasują - brak tych wyraźnych jasnych linii. Pozostałe, a szczególnie wychwalana przez szanowne grono przedmóców "trójka" świetne!
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    Rzeczywiście bardzo dobre, klimatyczne zdjęcia. Pokusiłbym się o dodanie najcieńszej możliwej ramki bo na czarnym tle forum trochę się to wszystko zlewa.

  7. #7

    Domyślnie

    Fajne zdjęcia! Trójka jest IMHO najlepsza. Dobre BW choć trochę pozostaje niedosyt. Można by usmażyć te kadry na "ostro" z białymi bielami i czarnymi czerniami
    Fuji

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Zamiast jednego z rzędów foteli wolałbym coś szerszego z widokiem sceny, ale tu wkraczaja ograniczenia: bywa że kata zabraknie, a może scena nieoświetlona i ciemna dziura tam jest...

    Widzę, że słusznie uznałem, że budynek jest ciekawy patrząc na jego formę zewnętrzną - co nei sprawdza się zawsze akurat. Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze więcej, nie tylko ciasne korytarze, ale tez coś szerszego z foyer czy poszczególnych sal...
    Budynek jest kopalnią kadrów zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.
    Z szerokimi ujęciami był ten problem, że byłem tam z całą masą innych fotografów i naprawdę ciężko było zrobić sterylny szeroki kadr bez przynajmniej kilku statywów i aparatów
    Coś tam się jednak udało


    #10

    #11

    #12

    #13

    #14

    #15 Scena kameralna

    #16 Główna sala

    #17 Scena główna

    #18 Widok ze sceny głównej

    #19 Foyer

    #20 Widok z foyer na scenę główną

    #21 Scena kameralna

    #22 Scena kameralna



  9. #9
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    "Dycha" jest strzałem w dziesiątkę...
    Moim zdaniem najlepsza, a "trójka" schodzi na dalszy plan

    Podziwiam i pozdrawiam
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne zdjecia! Można oglądać od początku do końca wszystkie i od nowa od pierwszego się zachwycać kolejnymi.
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •