Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Listrznka cyfrowa po analogowe obiektywy (d200?)

    Witam, z uwagi na niska cena jak i duzy wybor zdecydowalem sie pojsc w strone obiektywow analogowych. Chcialem do tego kupic aparat nikon d200 i pytanie jest nastepujace czy jest cos lepszego w tym przecialem cenowym z innych firm? czy d200 bedzie trafym wyborem. Z gory dzieki pozdrawiam
    Przepraszam za bedy w temacie. Nie wiem jak to teraz zmienic
    Ostatnio edytowane przez raszik11 ; 09-11-2015 o 23:17 Powód: Bledy

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie dokładnie obiektywy chcesz podpinać?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #3

    Domyślnie

    Chce robic zdjecia głownie krajobrazow a jezeli chodzi o dokladny modele to niewiem masz cos godnego polecenia?

  4. #4

    Domyślnie

    Jak masz obiektywy!, to może i warto wpakować się w D200. Do dobry aparat i solidny. Jak nie masz obiektywów - odpuść. Tego typu szkła nie wykorzystują zazwyczaj pełnej automatyki aparatu. Łatwo się zniechęcić
    Tutaj jest... podpis

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Problem jest taki że nikon ogranicza sie do manualnych obiektywów nikona, cała reszta z małymi wyjątkami wymaga przeróbek lub wykorzystywania psujących jakość adapterów z optyką.
    Dlatego wielu do manualnych obiektywów kupuje bezlusterkowce.

  6. #6

    Domyślnie

    A jesli sie niechce w to pakowac to d3100 bedzie dobrym wyborem i czy opłaca sie doplacic do d3200 z gory mowie ze d5100 mnie nieinteresuje.

  7. #7

    Domyślnie

    Pozwoliłem sobie przetłumaczyć na polski
    Cytat Zamieszczone przez raszik11 Zobacz posta
    A jeśli nie chcę się w to pakować, to d3100 będzie dobrym wyborem? Czy opłaca się dopłacić do d3200?
    Z góry mówię, że d5100 mnie nie interesuje.
    D3100 to dzisiaj już trochę "staroć". Jeżeli są możliwości finansowe, to warto dołożyć do D3200.
    ps. postaraj się pisać poprawnie.
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    Warto też dodać, że jeżeli mimo wszystko parę manualnych szkieł będziesz chciał kupić to z D3200 nie będzie poprawnie odczytywany pomiar światła, czyli trochę lipa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •