Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Narodowe Forum Muzyki klasycznie

    Coś z klasycznej fotografii architektury, wrocławskie Narodowe Forum Muzyki projektu Stefana Kuryłowicza, otwarte we wrześniu 2015r.

    1.

    Nation Forum of Music by Maciek Lulko, on Flickr

    2.

    National Forum of Music by Maciek Lulko, on Flickr

    3.

    NFM by Maciek Lulko, on Flickr

    4.

    National Forum of Music by Maciek Lulko, on Flickr

    5.

    NFM by Maciek Lulko, on Flickr

    Po większe rozmiary i więcej zdjęć zapraszam na flickra - klik
    D800, T16-28/2.8, N28-70/2.8, S70-200/2.8 OS, S150-600C, S50/1.4A i inne pierdoły

    FB WWW

  2. #2

    Domyślnie

    Albercik...co to się porobiło...

    Jedynie 2 mi nie leży ze względu na zbyt dużą ilość przeszkadzajek. Reszta bardzo fajna, 1 naj.

    Muszę się tam przejechać podczas kolejnej wizyty we Wrocławiu
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Zestaw pierwsza klasa, a i na flickerze jest na czym oko zawiesić (ciekawy detal - czerwone trójkąty - będzie kontynuacja?).
    Wybiorę dla siebie 1 za całokształt (spokój i majestat), 3 za kadr "typowy" dla Ciebie, i 5 za odrobinę inne podejście.

  4. #4

    Domyślnie

    Że tak napiszę: klasycznie piękne zdjęcia. Jedynka jako wejście bardzo miła dla oka, ale i tak za "naj" uważam piątkę. Dwójka mi wcale nie pasuje.
    Gościnnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Wyśmienite zdjęcia.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za miłe komentarze, niespodziewałem się że takie ot klasyczne zdjecia archi wam przypadną go gustu

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Zestaw pierwsza klasa, a i na flickerze jest na czym oko zawiesić (ciekawy detal - czerwone trójkąty - będzie kontynuacja?).
    Wybiorę dla siebie 1 za całokształt (spokój i majestat), 3 za kadr "typowy" dla Ciebie, i 5 za odrobinę inne podejście.
    O tak, te trójkąty są wyśmienite! Niestety, nie tak łatwo tam robić zdjęcia (nie zawsze wpuszczą do sali - dużo prób), ale jak będzie okazja to ten motyw na pewno będzie się jeszcze przewijał.
    D800, T16-28/2.8, N28-70/2.8, S70-200/2.8 OS, S150-600C, S50/1.4A i inne pierdoły

    FB WWW

  7. #7

    Domyślnie

    Urozmaicona , ciekawa seria...
    NIKON

  8. #8

    Domyślnie

    W mordę, dobre!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    1 i 3 najlepsze - super, 5 bardzo dobre, 2 i 4 jakoś mi nie leży. Wydaje mi się, że 2 wyglądałaby lepiej jakby były rozmyte światła samochodu (bez tych na górze z numerem tramwaju/autobusu).
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •