Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Stunt motocyklowy

    Witam !!
    chciałbym poddać waszej ocenie kilka fotek mojego autorstwa
    Od razu chciałbym zaznaczyć, że zaczynam przygode z fotografią i photoshopem, także bądźcie wyrozumiali, ale krytyczni
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Oprócz 4,5 wszystkie kadry takie same, brak urozmaicenia na fotach. Najlepsza jak dla mnie 1 i 8 nad obróbką by trzeba było trochę popracować. Musisz podchodzić z różnej strony do motyckla i ridera i starać się pokazać nawet ten sam trik na różne sposoby, żeby błyo ciekawiej.
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  3. #3

    Domyślnie

    Spoko jeszcze jedna paczka, bo wczoraj imageshack przestał mi działać co do obróbki, to szczerze jestem zielony w tym temacie, dlatego może słabo to wyglądać
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9

    na swoje usprawiedliwienie moge powiedzieć tylko tyle, że na pas wpuszczono tylko mnie i koleżke, dlatego kadry z jednej strony. Zbyt dużo motocykli na raz latało Komentarze i podpowiedzi do tej paczki rownież bardzo mile widziane
    pozdro

  4. #4

    Domyślnie

    Z pierwszego setu może być 1 i 7, z drugiego 3 byłaby całkiem ok, gdyby zachować symetrię
    Troszę ciemno.

    Zgaduję, że to z toru - świetne jest jego otoczenie, nie ma co... Bloki w kadrze psują odbiór.
    N

  5. #5
    pokazymoto
    Gość

    Domyślnie

    zdjęcia nie są wyświetlane, a fotki stunt motocyklowy są zawsze widowiskowe, to wdzięczny temat do fotografowania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •