Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Informacje w wizjerze D3- wskaźnik ekspozycji

    Witam wszystkich serdecznie,
    mam krótkie pytanie. Czy wskaźnik korekty ekspozycji powinien być podświetlany we wszystkich trybach czy tylko w M i S? Czy jeśli jest niewidoczny w trybie P i A może być wada aparatu?
    Proszę o wyrozumiałość, jestem użytkownikiem canona.

  2. #2

    Domyślnie

    Chodzi o drabinkę po prawej, znaczek +/-, czy też wartości korekcji? Nigdy nie używałem trybu P, ale w A to mi się świeciło. Sprawdzę jak wrócę do domu.

  3. #3

    Domyślnie

    Wyświetla sie w każdym trybie.

  4. #4

    Domyślnie

    ok dzięki. Chodzi o tą drabinkę z prawej. Więc jest tak jak wcześniej napisałem. Czy może to być wina softu lub jakiejś personalizacji ustawień itp skoro akurat w tych trybach się nie wyświetla?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    i jeszcze jest taka kwestia. Jeśli przykryję deklem obiektyw np w trybie A to wtedy ją widzę migającą ze stałą częstotliwością...

  5. #5

    Domyślnie

    Naciśnij przycisk korekty to się wyświetli, a jak wprowadzisz korektę różną od zera, to wyświetli się bez naciskania przycisku.
    Jacek

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiem czy sie rozumiemy- drabinka wyswietlana jest zawsze, ale wartości na niej widoczne są uzależnione od trybu oraz czy jest wprowadzona korekta EV.

    Na 99% wszystko jest okej i nie masz się czym przejmować.

  7. #7

    Domyślnie

    to wygląda na to, że wyświetla się tylko właśnie podczas wciśnięcia przycisku i korekty ev.

  8. #8

    Domyślnie

    Jesli chodzi o ikonkę +/- to jest dokladnie tak jak napisal JK. Jesli chodzi o drabinkę to wyświetla sie zawsze. Wszystko masz okej.

  9. #9

    Domyślnie

    oszołomiony nowym sprzętem trochę zakręciłem na początku, chodziło mi o samą drabinkę. Znaczek +/- jest tak jak napisał JK. A samej drabinki nie mam w trybie A i P pojawia się tylko po wciśnięciu +/-

  10. #10

    Domyślnie

    Masz wylaczona latwa korektę ekspozycj (ustawienie b5). Jesli ja wlaczysz to drabinka bedzie zawsze widoczna, a korektę wprowadzisz bezpośrednio kolkiem bez wciskania przycisku korekty.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •