Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Lampa do nikona d60

    Cześć,
    Poszukuję lampy do nikona d60. Czy ktoś mógłby mi doradzić, co najlepiej wybrać? Robię zdjęcia amatorsko, od dłuższego czasu bawię się w fotografowanie, chociaż obecnie już rzadziej robię zdjęcia, jednak zaczęło brakować mi światła jak robię zdjęcia w pomieszczeniach Wiem, że najlepiej inwestować w drogi sprzęt, bo cena zazwyczaj idzie z jakością sprzętu, jednak nie chcę wydawać dużo na ten sprzęt, szczerze mówiąc to jak najmniej. Chciałabym się poradzić, kogoś kto się zna i orientuje w temacie, bo sama niestety nie potrafię sobie poradzić. I chciałabym się zapytać czy lampa bez TTL jest dużym problemem? I zastanawiam się czy jeśli w parametrach lampy jest wypisane TTL to czy z moim body w ogóle będzie działało?Nie chciałabym przepłacić kupując lampę niby z TTL, a okaże się, że moje body nie współpracuje, bo czytałam gdzieś, że tak tez może być I jeszcze pytanie, bo wiele osób pisze, że nie ma sensu kupować tanią lampę i moje pytanie dlaczego?jeśli robię zdjęcia amatorsko to co jest złego w tych bardzo tanich lampach, skoro istnieją na rynku Prosiłabym o pomoc. Dzięki z góry. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Taką sama jak do każdej innej cyfrowej lustrzanki Nikona...
    Masz dziesiątki wątków o lampy do D5x00, D3x00 - tam jest wszystko opisane.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •