Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Materiały pokazowe, wzorniki, oferta... Jak działacie?

    Ostatnio wprowadziliśmy nowy produkt - zestaw okładek pokazowych (http://www.najlepszefoto.pl/aktualno...dek-pokazowych).

    Zwracamy się z zapytaniem czy już z niego korzystacie i czy pomaga Wam przedstawiać ofertę swoim klientom? Co ułatwi Wam pracę? Jakich innych materiałów potrzebujecie?

    Fotografowie ślubni i dziecięcy czekam na Wasze opinie!

    Monika

  2. #2

    Domyślnie

    Pomysl fajny, sam zastanawialem.sie czy nie zamowic jednego ale nie moglem.sie.zdecydowac na zestaw i zostalo po staremu gdzie indziej. szkoda,ze nie ma jednego uniwersalnego zestawu bo kilku nie jestem.w stanie zamowic. Notabene firmy powinny profesionalistom wspolpracujacym za darmo to przesylac bo niedosc ze robia sobie reklame to przeciez zamawiamy niemalo. Mam inna propozycje— zrobcie oferte albumowa wraz z ruchomymi cenami tak aby kazdy fotograf mogl zamiescic ja na swojej stronie dla klientow. Klient mialby realnie podglad na artykuly , moglby wybrac dodatki a obok widzialby odrazu cene. Cos takiego juz dziala u jednego z fotografow i jego drukarnii ale pobieraja za udostepnienie oferty z albumami od fotografow bandycka kwote za rok uzywania. Nie dosc ze fotografowie zamawiaja u nich produkty to jeszvze placa za ta dogodnosc tantiemy.

    Wiadomość wypalcowana z bialej rakiety Meizu
    Ostatnio edytowane przez avatarr ; 19-07-2015 o 23:07
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Pomysl fajny, sam zastanawialem.sie czy nie zamowic jednego ale nie moglem.sie.zdecydowac na zestaw i zostalo po staremu gdzie indziej. szkoda,ze nie ma jednego uniwersalnego zestawu bo kilku nie jestem.w stanie zamowic. Notabene firmy powinny profesionalistom wspolpracujacym za darmo to przesylac bo niedosc ze robia sobie reklame to przeciez zamawiamy niemalo. Mam inna propozycje— zrobcie oferte albumowa wraz z ruchomymi cenami tak aby kazdy fotograf mogl zamiescic ja na swojej stronie dla klientow. Klient mialby realnie podglad na artykuly , moglby wybrac dodatki a obok widzialby odrazu cene. Cos takiego juz dziala u jednego z fotografow i jego drukarnii ale pobieraja za udostepnienie oferty z albumami od fotografow bandycka kwote za rok uzywania. Nie dosc ze fotografowie zamawiaja u nich produkty to jeszvze placa za ta dogodnosc tantiemy.

    Wiadomość wypalcowana z bialej rakiety Meizu
    Witam,
    pracujemy nad panelem dla fotografów, który będzie miał wiele różnych funkcji, m.in. tę z możliwością zamieszczenia naszej oferty na stronie fotografa. Jak będziemy mieć konkrety to na pewno się pochwalimy

    Pozdrawiam,
    Monika

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najlepszefoto.pl Zobacz posta
    Witam,
    pracujemy nad panelem dla fotografów, który będzie miał wiele różnych funkcji, m.in. tę z możliwością zamieszczenia naszej oferty na stronie fotografa. Jak będziemy mieć konkrety to na pewno się pochwalimy

    Pozdrawiam,
    Monika
    Jesli bedzie to dzialalo odplatnie jak u konkurencji to nie sadze ze zdobedzie duza popularnosc.

    Wiadomość wypalcowana z bialej rakiety Meizu
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Jesli bedzie to dzialalo odplatnie jak u konkurencji to nie sadze ze zdobedzie duza popularnosc.

    Wiadomość wypalcowana z bialej rakiety Meizu
    Panel jest w trakcie budowy i płatności nie zostały ustalone, ale z tego co się dowiedziałam od opiekunów projektu to nawet jeżeli będą jakieś płatne opcje to będą to niewielkie kwoty i na pewno niższe niż u konkurencji

    Pozdrawiam,
    Monika

  6. #6

    Domyślnie

    Rozumiem. Lecz nie rozumiem dlaczego my fotografowie majac dzialalnosc gospodarcza kupujac w firmie x materialy za nie male kwoty musimy placic za cos co powinnismy miec bez oplat. Korzystajac z takiego skryptu firmy X, reklamujemy i zwiazujemy sie z danym producentem i za ta dogodnosc mamy jeszcze placic? Nie rozumiem takiego podejscia. Gdyby taki skrypt byl od firmy niezaleznej w ktorym sami wybieramy producenta od ktorego bedziemy kupowac i prezentowac jego oferte na naszych stronach to rozumiem ze za taka usluge nalezy sie oplata i Nie mam z tym zadnego problemu.

    Wiadomość wypalcowana z bialej rakiety Meizu
    Ostatnio edytowane przez avatarr ; 22-07-2015 o 17:19
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najlepszefoto.pl Zobacz posta
    Ostatnio wprowadziliśmy nowy produkt - zestaw okładek pokazowych (http://www.najlepszefoto.pl/aktualno...dek-pokazowych).

    Zwracamy się z zapytaniem czy już z niego korzystacie i czy pomaga Wam przedstawiać ofertę swoim klientom? Co ułatwi Wam pracę? Jakich innych materiałów potrzebujecie?

    Fotografowie ślubni i dziecięcy czekam na Wasze opinie!

    Monika
    Pomysl super. Na dniach na pewno zamowie

    Wysyłane z mojego LG-P940 za pomocą Tapatalk 2
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •