Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anette05 Zobacz posta
    Właśnie nad tym sie zastanawiam, ale to jeszcze bym chciała obgadac z innymi moze sie ktos jeszcze wypowie na ten temat?
    Ale, że co? Nie można w LR poprzesuwać co nieco? Ależ ten regulamin "twardy" ... pomysł mam, więc wyślę coś raczej ... pewnie na ostatnią chwilę, ale wyślę ... w każdym razie z "suwaczkami" byłoby ciekawej ... ale to do decyzji Kierowniczki ... tylko tak, żeby Yabby zdążył coś zmienić, chociaż pewnie nie musi
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  2. #12

    Domyślnie

    Jestem za wreszcie nie będę musiał robić raw+f, raz się zapomniałem i zostawiłem to się później dziwilem że mi się karta tak szybko zapisuje. Możecie wprowadzić już teraz (dla mnie akurat nie ma to znaczenia) ale nie wiem jak to będzie w stosunku do innych osób które zamierzały coś wysłać. Myślę że bezpieczniej poprawkę do regulaminu będzie wznieść po zakończonej jednej edycji, a przed następną

  3. #13

    Domyślnie

    Tak zrobię. Jesli Wam bedzie to bardziej odpowiadało to po tej edycji wprowadzimy zmiany.
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  4. #14

    Domyślnie

    To to nie będzie się można pozmieniać już w tej?

    Kierowniczka raportuj regulamin i ktoś z moderatorów poprawi. Tutaj napisz wielkimi czerwonymi napisami, że można i będzie git. Bo jak z nieba by mi się obróbka przydała tego zdj co mam


    GIT, że to obalone zostało
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 30-05-2015 o 11:14
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #15

    Domyślnie

    Zgłoszenie poprawki wysłane do moderatora.

    Takze Wszem i Wobec ogłaszam, ze
    MOŻECIE KORZYSTAC Z PROGRAMOW GRAFICZNYCH
    typu, Lightroom do wywołania Rawka, Photoshop do obróbki (tylko bez przesady), czy co tam posiadacie. Zabawa toczy się dalej!
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  6. #16

    Domyślnie

    Obalone co?
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  7. #17

    Domyślnie

    obalone



    Tego PS-a (oprócz ACR) to bym wstrzymał na NO LIMITY
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #18

    Domyślnie

    Tak zdecydowanie PSowi mówimy nie... w końcu mamy być kreatywni przed a nie po zrobieniu zdjęcia

  9. #19

    Domyślnie

    Regulamin zmieniony. Także spirit masz mozliwosc popisu i Ty hehe no i mam nadzieje, ze wiecej ludzi takze. Zapraszam!!!
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  10. #20

    Domyślnie

    Tak więc i moje wypociny poszły. Może komuś takie coś podejdzie
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •