Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zatoka Ha Long

  1. #1

    Domyślnie Zatoka Ha Long

    Kilka zdjęć z dwudniowego pobytu na zatoce. Niedługo krótki opis pojawi się w <<tym>> wątku.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.

  2. #2

    Domyślnie

    Ależ ci zazdroszczę wycieczki w to miejsce. Marzy mi się taki wyjazd, ale kasowo nie daje narazie sobie szans.

  3. #3

    Domyślnie

    byłeś w porze deszczowej czy obróbka taka ponura ?

  4. #4

    Domyślnie

    Pit, oczywiście nie jest to super tanie, ale koszty generuje głównie bilet lotniczy. Wystarczy poszukać w miarę taniego połączenia np do Bangkoku, reszta czyli życie i picie oraz bilet airasia do Hanoi to już groszowe sprawy.
    Stock, byłem w końcówce pory deszczowej. Niestety pogoda nie dopisała tzn było ciepło ale padało i przejrzystość powietrza była marna. Co się zaś tyczy obróbki to faktycznie może i nie było z czego rzezbić, ale mogłem się trochę bardziej postarać. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 12-12-2014 o 12:14

  5. #5

    Domyślnie

    ależ ja nie mówię że źle - po prostu wszędzie gdzie się widuje tę zatoke to jest taka ... oczojebliwa. Kadrowo bardzo przyjemnie a pogoda jest jaka jest...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    ależ ja nie mówię że źle - po prostu wszędzie gdzie się widuje tę zatoke to jest taka ... oczojebliwa. Kadrowo bardzo przyjemnie a pogoda jest jaka jest...
    Też szukałem jakiegoś określenia, które umożliwiłoby mi porównanie zdjęć zrobionych w tym wątku do tych widzianych, i faktycznie najlepsze co można by powiedzieć, to to, że te widziane wcześniej są ... oczojebne. Trafiłeś.

    Co nie zmienia faktu, iż zdjęcia cz4rnucha są bardzo sympatyczne. W ciemno biorę

  7. #7

    Domyślnie

    W każdym razie przez te 2 dni słońca nie widziałem. Jeśli komuś zależy na zdjęciach z niebieskim niebem, powinien się tam wybrać w sezonie (grudzień będzie ok, gwarancja pogody raczej od stycznia - tak mi przynajmniej powiedziano). Najlepiej też wybrać się tam w tygodniu, bo w weekendy mają duże obłożenie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •