Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Question Wykorzystanie zdjęć do innych celów niż było wykonane, a ponowne wynagrodzenie.

    Cześć.


    Mam pytanie, wykonywałem jakiś czas temu kilka zdjęć wizerunkowych w nowo otwartej firmie działającej przede wszystkim w internecie.
    Z góry było zaznaczone, że zdjęcia będą do wykorzystania na wizytówce oraz na www wraz z informacją o pracownikach (imię, nazwisko, funkcja w firmie).

    Kilka dni temu dzwoni do mnie właściciel z prośbą o ponowne przesłanie jego zdjęć, do (jak to określił) publikacji w Forbes'ie. Z rozmowy wynika, że nie będzie to okładka, czy wielka rozkładówka, tylko zapewne niewielka wzmianka o prężnie rozwijającej się firmie, etc...
    Przyjmijmy, że format opublikowanego zdjęcia będzie mniejszy niż pocztówka (obstawiam format "dowodowy").

    Jaką należało by przyjąć kwotę wynagrodzenia, uwzględniając, że zdjęcie już wcześniej było opłacone (na innym polu eksploatacji)

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  2. #2

    Domyślnie

    tabela 2, znajdz odpowiednie okienko
    http://www.zpaf.waw.pl/images/PDF/ta...af-04-2005.pdf
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #3

    Domyślnie

    Znam
    Dzięki

    ed.
    Sprostowanie, chyba kiedyś widziałem w jakiejś starszej wersji, bo z tego co pamiętam, to chyba ceny były spoooro wyższe. Tak więc jeszcze raz dziękuję za podsunięcie aktualnej wersji.
    Ostatnio edytowane przez Boa ; 07-11-2014 o 12:50
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •