Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Cerkiew w Piątkowej

    Ostatnio ta cerkiew pojawiła się dwukrotnie na forum, postanowiłem i ja odwiedzić to miejsce, moja odsłona:

    1.

    Dla łowców cerkwi polecam wycieczkę do Ulucza, tam również jest ciekawa cerkiew, zdjęcie z przed kilku lat wykonane kompaktem.

    2.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  2. #2

    Domyślnie

    Kilka tygodni i taka różnica w kolorystyce drzew... Z drugiej strony, dzięki temu widać całą cerkiew - dobry kadr.

    A odnośnie Ulucza, to faktycznie piękna cerkiew, i niesamowicie położona. Niestety (albo stety) obecnie jest remontowana. W sierpniu wyglądała tak. Jestem pewien, że chętnie jeszcze się tam wybiorę gdy zakończą się prace i będą dobre warunki...

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety, większość liści z drzew opadło, robi się bardziej szaro.
    Tą informacją z remontem cerkwi w Uluczu to mnie zaskoczyłeś, mieszkam kilka km. od Ulucza i nie wiedziałem o remoncie tej cerkwi.
    Wiem że trwa remont cerkwi w Kotowie koło Birczy, w przyszłym roku odwiedzę to miejsce.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  4. #4

    Domyślnie

    To pierwsze mi się bardziej podoba. Cerkiew, jak okręt wśród morza szarych traw, ładnie się uwypukla kolorem. Szerszego planu pewnie się nie dało zrobić...?
    sprzęt: fotografuję sercem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jędrula Zobacz posta
    To pierwsze mi się bardziej podoba. Cerkiew, jak okręt wśród morza szarych traw, ładnie się uwypukla kolorem. Szerszego planu pewnie się nie dało zrobić...?
    Szersze plany umieścił kolega tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=253578
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •