Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Agnieszka i Andrzej - Ślub, wesele + expres "plener" w 15min :)

    Dzień dobry,

    Pierwszy raz w życiu pracowałem na D800 i nie ukrywam, że jestem w lekkim szoku (jak na świeżaka zapewne przystało) - przesiadka z D5000 to jak zmiana malucha na co najmniej Hondę. Oczywiście, jestem świadom, że nie wykorzystałem w 100% tej puszki i wiele ujęć można było wykonać lepiej ale ja jestem z siebie zadowolony. Tym bardziej, że body wpadło mi w ręce wieczorem dnia poprzedzającego dzień całej imprezy. Do tego w akcji było 24-70 + 50 1.8. Zabrakło trochę szerokiego kąta i najważeniejsze - śmiałości to korzystania z wyższego ISO...
    Najważniejsze wyznanie to to, że był to mój pierwszy reportaż ślubny, nie licząc wcześniejszych asyst gdzie byłem "drugi".

    Jakie jest Wasze zdanie? Chętnie dowiem się co wyszło dobrze, średnio tudzież do d**. Let's the game begin

    Całość jest >>TU<<

    Pozdrawiam,
    Kamil

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcie numer 10 - fajne ujęcie

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję,
    aczkolwiek czy na pewno chodziło o nr 10?

  4. #4

    Domyślnie

    Jakoś nieostro na większości.

  5. #5

    Domyślnie

    Co jest takiego w nr 10?
    Wypijmy za blendy...

  6. #6

    Domyślnie

    Mina jaką zrobił młody na 24 przypomina mi o minie jaką zrobił Barack Obama podczas wizyty w Aglii gdy królowa Elżbieta przyjechała na kolację swoim oldschoolowym Bentleyem

  7. #7

    Domyślnie

    Niostro? Uomatko, gdzie?!

    Bryk77, tą minę od razu przypisalem do Obamy
    Nie znałem jedynie okoliczności w jakich powstała, dzięki

  8. #8

    Domyślnie

    nie znam się na ślubnej fotografii, ale całość prezentuje się przyjemnie, brakuje jedynie do pełni szczęścia na forum 2-3 zdjec z samej zabawy. Miny panny młodej jakieś takie oschłe sa na większości, ale widać taki "klimat" mimiki wybranki ;D
    D700 | N18-35 | N50 | N85 | SB900

  9. #9

    Domyślnie

    Trudno dość sensownie wybrać topowe ujęcia dlatego dałem linka do całego materiału na stronie
    Jeżeli ktoś ma ochotę to strawić to chętnie dowiem się jakie są Wasze rady.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •