Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Fanad Head

  1. #1

    Domyślnie Fanad Head

    Kolejny obrazek reedytowany, dwie odslony, pierwsza jest edytowana ponownie a druga to taki obrazek z tego miejsca pokazany inaczej.

    1.


    Wersja z roku 2010.

    2.


  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Hmmm... kolory w wersji 2010 bardziej mi się podobają, w nowej wersji ładnie wyciągnięte cienie, latarnia i zabudowania dużo lepiej się prezentują,
    ale tak szczerze, wolę starą odsłonę.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  3. #3

    Domyślnie

    Grzesiu, ładnie obróbka tobie wychodzi - jednak to wszystko już widzieliśmy
    Dawaj coś świeżego!
    Pozdrawiam
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  4. #4

    Domyślnie

    Doskonały przykład do czego można dojść ćwicząc latami różne techniki wyrabiając przy okazji własny styl. Stary i nowy obraz dzieli przepaść. Nowy opanowany jest przez autora, stary przez aparatową matrycę.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie wersja 2014... tylko nie podchodź za blisko, bo lubię Twoje prace
    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Hehe wtedy Hoobie polecial na tylku w dol, oczywiscie wszystko na wesolo, bo bloto znalazlo sie tam gdzie mialo a zjazd byl bezpieczny Ze zlychh historii to jakies dwa tygodnie temu 60 letni fotograf spadl z klifu w tym miejscu i niestety nie udalo sie...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Doskonały przykład do czego można dojść ćwicząc latami różne techniki wyrabiając przy okazji własny styl. Stary i nowy obraz dzieli przepaść. Nowy opanowany jest przez autora, stary przez aparatową matrycę.
    Pozostaje się tylko zgodzić - nowa wersja wygląda naprawdę PRO!

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    W 2 brakuje mi czegos = to ciecie z prawej mi nie pasuje. Jedynka przyjemna ale chyba wolalbym bez tego trojkata na dole bo nie wiem czy mam sie skupic na nim czy na latarni

  9. #9

    Domyślnie

    Widok boski. Dobrze to pokazałeś.

  10. #10

    Domyślnie

    oba zdjecia bardzo ladne, to z 2010 bardziej mi sie podoba. na 2. plama na matrycy (obok chmur, po prawej stronie), ale i tak ladnie.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •