Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Czy zamienilbys D80 na K10D

    Pytanie czysto statystyczne (jestem po prostu ciekaw, nie chcem wszczynac kolejnej wojny na posty :P)

    Czy zamienilbys D80 Nikona na K10D Pentaxa? - jesli mozna, to prosze o podanie argumentow.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie. Miałem kupić K10D, na który cierpliwie czekałem do jesieni, ale wybrałem (wtedy) Nikona. Powody - popularność systemu i dostępność szkieł/akcesoriów, autofocus, odczucia subiektywne.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez corso Zobacz posta
    Pytanie czysto statystyczne (jestem po prostu ciekaw, nie chcem wszczynac kolejnej wojny na posty :P)

    Czy zamienilbys D80 Nikona na K10D Pentaxa? - jesli mozna, to prosze o podanie argumentow.
    I tak, i nie.Nie , nie zamienilbym na Pentaxa K10D. Tak, bo Nikona D80 zamieniłbym na Canona

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2006
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    100

    Domyślnie

    Biorąc pod uwage pipularność systemu i dostepność szkieł to nie. A aparat jko sam w sobie to nie wiem bo nigdy go nie mialem w rekach....
    Ostatnio edytowane przez MayQ ; 13-02-2008 o 20:03

  6. #6

    Domyślnie

    Opcję "zamieniłbym" mogą wybrać osoby, które chcą korzystać głównie ze szkieł manualnych - te w Pentaksie są bardzo przyjemne i całkiem kompatybilne z puszkami

  7. #7

    Domyślnie

    Poczulem niesmak czytajac wasze odpowiedzi, - zupelnie jak judasz ktory sprzedal jezusa za srebrniki, wymienilem nikona na pentaxa i teraz jestem ciekaw co z tego wyniknie.. jak na razie dwie rzeczy mnie bola - pentax jest mniejszy i z obiektywami af jest problem z ustawieniem pulapki af - sprawa istotna lecz drugo rzedna jest forum uzytkownikow pentaxa :P nie ma co uzytkownicy nikona bija ich o glowe ;]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez corso Zobacz posta
    Poczulem niesmak czytajac wasze odpowiedzi, - zupelnie jak judasz ktory sprzedal jezusa za srebrniki
    No to masz chłopie porównanie.

    Cytat Zamieszczone przez corso Zobacz posta
    wymienilem nikona na pentaxa i teraz jestem ciekaw co z tego wyniknie.. jak na razie dwie rzeczy mnie bola - pentax jest mniejszy i z obiektywami af jest problem z ustawieniem pulapki af - sprawa istotna lecz drugo rzedna jest forum uzytkownikow pentaxa :P nie ma co uzytkownicy nikona bija ich o glowe ;]
    Nie rozumiem więc po co pytasz w sposób jaki pytasz, skoro umiesz sobie znaleźć sam wady (zalet nie doczytałem).

  9. #9

    Domyślnie

    Zalety? np vr ;] , poza tym aparat ma uszczelki ktorych brak d80, lustro wydaje piekny dzwiek , k10d ma menu serwisowe pozwalajace recznie regulowac af i inne istotne rzeczy.

  10. #10

    Domyślnie

    Spoko, a jaką optykę Pentaksa masz obecnie na rynku PL ? Czy poza plastikowymi kitami, trudniej dostępnymi i droższymi DA, zupełnie drogimi Limitedami, pleśniakami i szkłami 3rd party kupisz w sklepie coś, z czego można sklecić przyzwoitą szklarnię? Nie neguję zalet puszki, bo miałem ją nieraz w ręku, znam też osobiście niektóre osoby z forum Pentaksa, ale popularności tego systemu to w Polsce nie uświadczysz. Nie sądzę, aby zmieniły to też nowe obiektywy z gwiazdką.

    edit: A piszę to wszystko jako uciekinier z systemu ś.p. Minolty.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •