Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Powiększalnik Magnifax 4 + osprzęt Meopta (zdjęcia)

    Witam,

    Przejąłem po wuju Powiększalnik Magnifax 4 + pełny osprzęt Meopta (Czechosłowacja)
    Sprzęt wujo kupił w stanie magazynowym na początku lat 90tych i od tej pory stał w pudłach. Całość pójdzie na sprzedaż, ale chciałbym wcześniej zidentyfikować osprzęt. Jak ocenilibyście wartość całości?

    Powiększalnik Magnifax 4

    Zasilacz Trafo TR 100 Meopta

    Głowica meopta color 3


    Światłomierz ciemniowy Meopta Meosix i korektor koloru Meopta Meosix color

    Tutaj prosiłbym o identyfikacje. Co to jest?

    Trzy pojemniki / mieszalniki meopta color 3


    Trzy kompletne zestawy wywołujące fotonkolor (czy te odczynniki sie terminują?)


    Obcinarka do zdjęć - Print Trimmer


  2. #2

    Domyślnie

    To maskownica, która potrafi podać przybliżony czas poprawnego naświetlania.
    Warta koło 50 zł

    Chemia oczywiście się przeterminowuje, może jako gratis z powiększalnikiem ktoś weźmie, tak osobno pewnie z 15zł
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Robert coś ty, maskownica jest warta 4,90 zł! ))
    Gość dostał sprzęt za darmo ale chce sprzedać jak najdrożej. Niech się leń pofatyguje trochę i przejrzy allegro. Można też wystawić sprzęt od 1zł. Jak coś jest wartościowe to rynek ustali dobrą cenę. Ile by za to nie dostał i tak powinien być zadowolony - przecież to prezent

  4. #4

    Domyślnie

    Echh,stare czasy szkoły mi się przypomniały i pracowni w Fotonie Bydgoszcz.Obcinarkę bym kupił.

  5. #5

    Domyślnie

    a ja mam na strychu starego krokus - i z sentymentu czasem go pogłaszczę ,
    a tak na poważnie to chyba przerobię na skaner do starych negatywów

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arieloza Zobacz posta
    Echh,stare czasy szkoły mi się przypomniały i pracowni w Fotonie Bydgoszcz....
    Na Pięknej czy Garbarach ?

  7. #7

    Domyślnie

    A gdzie reszta powiększalnika? Do wyceny to bardzo istotne czy na przykład jest to wersja limitowana ze złotym paskiem, czy wersja na zachód czerwono biało niebieska, czy do ruskich ta bardziej czerwona lub ta zwykła grafitowa.
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  8. #8

    Domyślnie

    Akurat obcinarkę*bym sobie darował. W zależności od intensywności użytkowania, wcześniej czy później zacznie szarpać i giąć zdjęcia jak wyrobi się*mocowanie noża.

    A gdzie reszta powiększalnika?
    O takim drobiazgu jak obiektyw/obiektywy nie wspomnę.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #9

    Domyślnie

    może trochę nie w temacie powiększalnika , ale
    kolega znalazł też po rodzinie yashika mat 124 - zakupiony w 1975 , w cały komplet z rachunkiem , skórzane etui , aż mi dech zaparło bo aparat nigdy nie używany
    teraz robię podchody i może wyłudzę - wtedy puszcze zdjęcia dla ciekawych

    mam też nadzieję,że znajdę w szczecinie kogoś kto wywoła film i wykona odbitki - bo filmy chyba można jeszcze dostać

  10. #10

    Domyślnie

    mam też nadzieję,że znajdę w szczecinie kogoś kto wywoła film i wykona odbitki - bo filmy chyba można jeszcze dostać
    Chyba Szanowny Pan niewiele wiosen ma za sobą. A zdjęcia z Jaśki 124 poza tym, że będą kwadratowe, nie są niczym wyjątkowym.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •