Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Weź i zajrzyj do instrukcji. Nie będę jej specjalnie ściągał.
    Myślałem, że skoro piszesz o kilku opcjach to choć jedną pamiętasz. No ale nic, nie zawracam głowy.
    BTW, instrukcje są dostępne on-line, do D5100 np. tu: instrukcja

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Myślałem, że skoro piszesz o kilku opcjach to choć jedną pamiętasz. No ale nic, nie zawracam głowy.
    BTW, instrukcje są dostępne on-line, do D5100 np. tu: instrukcja
    Nie do końca on-line. W przypadku PDF przeglądarka wyświetla dokument dzięki wbudowanej wtyczce, po ówczesnym pobraniu (słowo klucz) dokumentu do folderu tymczasowego. Jak nie masz zewnętrznego programu do wyświetlania PDF to możesz wrzucić go w przeglądarkę.

    A co do tematu to ciekawe, że seryjny się wyłącza przy pewnych ustawieniach, w D90 działa, dopóki się go nie wyłączy samemu. Zawsze się można czegoś nowego dowiedzieć
    Dx + S + SB
    flickr

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konradd Zobacz posta
    A co do tematu to ciekawe, że seryjny się wyłącza przy pewnych ustawieniach, w D90 działa, dopóki się go nie wyłączy samemu. Zawsze się można czegoś nowego dowiedzieć
    Właśnie liczyłem na to, że się czegoś nowego dowiem. Z ciekawości poszperałem w instrukcji D5100 i wygląda mi na to, że identycznie jak w pozostałych Nikonach z tej serii. Może z czasem zajrzy tu ktoś, kto wie co miał GonzoG na myśli

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adria Zobacz posta
    ...reset, ponowne ustawienie zdjęć seryjnych...
    Zapomniałem dodać, że pewnie będziesz teraz potrzebowała ustawić od nowa parę opcji w menu fotografowania, bo wiele z nich wróciło do ustawień fabrycznych. W końcu reset to reset.
    Życzę wielu udanych serii.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •