Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Sufitowe mocowanie tła

    Witam przy okazji remontu w domu planuję zamontować tło przy suficie. Pierwsza myśl to zakup zwykłego stalowego karnisza i ręczne zwijanie , ale na allegro znalazłem coś takiego:
    http://allegro.pl/lancuszkowe-mocowa...141399194.html
    i teraz pytanie czy warto kupować takie zwijadło a może macie jakieś inne patenty na sufitowe mocowania
    d7100 VELBON SHERPA 250R

  2. #2

    Domyślnie

    zwijadło daje radę pod warunkiem że zaopatrzysz się też w rurę aluminiową i na niej nawiniesz tło. Jeśli w ramach oszczędności skorzystasz z tulejki kartonowej to po krótkim czasie będzie lipa - chyba że chcesz nawijać wąskie tło.

  3. #3

    Domyślnie

    Też się od niedawna zastanawiam nad zamocowaniem tła. To co podlinkowałeś wygląda spoko, ale jeszcze myślę nad wersją oszczędnościową czyli np. rurka pvc lub miedziana do wody i dwa podsufitowe mocowania do karniszy, takie, żeby tą rurkę z nałożoną na nią tuleją z tłem łatwo się kładło i zdejmowało po użyciu.
    Wysłane z mojego Commodore C-64

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie ma to wisieć na stałe więc miedziana rurka nie przejdzie
    d7100 VELBON SHERPA 250R

  5. #5

    Domyślnie

    Jaka szerokość tła będzie?
    Ćwiczyliśmy ten system z tłem 2,7m. Montaż był dość upierdliwy, potrzebne były dwie osoby. Żeby to tło złapać i unieruchomić trzeba było wskakiwać na krzesło i spinać łańcuszek klipsami, bo tło się samo rozwijało, ale fakt, że studio miało ponad 3m wysokości. Poza tymi aspektami było bezproblemowo.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam tło szer 2.7 mocowanie będzie dość nisko bo ok 2.15, tyle że musi wisieć na stałe
    d7100 VELBON SHERPA 250R

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •