Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Muzeum Historii Żydów Polskich

    Atakujcie ;p

    | FB | BLOG |

  2. #2

    Domyślnie

    1-OK, ale jest odrobinę krzywo. Na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak
    2-Jak dla mnie zbyt wiele lewej strony. Te otaczające bloki nie są fajnym tematem.
    3-najbardziej mi się podoba. Ale krawędź budynku(dachu) delikatnie zapada się do środka. Więc albo budynek tak ma, albo... to wina obiektywu
    4-zupełnie na nie
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Ten budynek jest taki krzywy nad wejściem Nie wiem czy wykonawca skopał robotę, czy tak miało być... ;p
    Dzięki za opinię
    | FB | BLOG |

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie zestaw jest ok. Najbardziej podobają mi się nr 1 (pokazanie geometrii na elewacji) i 3. Na trójce początkowo przeszkadzało mi drzewo, ale kolejny raz patrząc na fotografię oswoiłem się z nim.

    Jeśli chodzi o dwójkę, to ja akurat pozbyłbym się części prawej strony (tak aby wyrzucić konary drzewa). Wykadrowałbym też to pierwsze przepołowione drzewo po lewej. Pokazanie kontekstu przestrzennego (otoczenie bloków), w jakim jest osadzone Muzeum jest dla mnie interesujące.

    Czwórka to mzd "gorsza" jedynka
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 14-04-2014 o 21:32

  5. #5

    Domyślnie

    3jka jest świetna - skończyli już przebudowę "czegoś" od strony zachodniej? Bo ostatnio jak byłem to było tam brzydkie ogrodzenie.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  6. #6

    Domyślnie

    Od strony Karmelickiej wygląda tak, jak widać na 3-ce. Nie wiem jak od Lewartowskiego, ciemno już było
    | FB | BLOG |

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    1. ciasno na gorze
    2. troche za ciemna okolica
    3. -------||--------
    4. czegos mi tu brakuje ale jeszcze nie wiem czego.

    Ogolnie calosc wyglada jakbys poszedl troche za pozno robic zdjecia (mimo, ze jest niebo).

  8. #8

    Domyślnie

    1 taka ciasna, bo milimetr wyżej już kończył się budynek i byłoby widać jasny prześwit Fakt, późno już było jak tam dotarliśmy - plan co do miejscówki był zupełnie inny, ale okazała się "niedokończona". W efekcie wszystko było zrobione trochę na szybko i przy uciekających dobrych warunkach, a ja lubię być na miejscu trochę przed czasem żeby przygotować kadry przed zachodem.
    Dzięki za cenny komentarz
    | FB | BLOG |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •