Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Centrum Energetyczne - UWAGA oszuści

    Dzisiaj zapukała do nas do domu panienka z ofertą tańszej energii, której dostawcą jest Energetyczne Centrum. Pierwsza dziwna rzecz, to to że ktoś tutaj sam przyszedł. Po prośbie zostawienia oferty, powiedziała że ma wszystko ze sobą, wystarczy kilka podpisów i wsio. Była bardzo przekonywująca, wyjmowała coraz to nowe broszury i mówiła, że będzie dużo taniej. Mina zrzedła jak wyciągnąłem tablet. Okazało się szybko, że internet się roi od samych negatywnych opinii dot. wspomnianej firmy.

    Jak u kogoś jeszcze byli - mam nadzieję nic nie podpisaliście, jak nie byli...pewnie przyjdą. Kobieta powiedziała, że u nas w wiosce chodzą od rana w pięć osób. I trochę szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy się na to nabrali.
    Uważajcie.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    Też miałem podobną wizytę! Próbują mimo wszystko...
    Dalmierze, M42-ki (lata 80-te); Minolta XG-1; N60; N70, N90S, F5; D70; D700; D300s; D3; D810; trochę obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    Ech, a już myślałem, że na forum pojawił się Kaszpirowski...
    Pursue happiness with diligence

  4. #4

    Domyślnie

    weźcie mi nic nie mówcie o tej firmie.
    Moja mama (83 lata) dała się namówić na ich ofertę. Oni sprzedawali prąd a RWE go dostarczał.
    RWE do rachunku dołączał druki do przelewu a CE nie. I mama jedne rachunki płaciła, a drugich nie. Przychodziły ponaglenia, ale mama je wyrzucała, bo przecież płaci. I po jakimś czasie wyłączyli prąd. I wtedy zaczęły się schody. Rozmowa z konsultantami to jak dyskusja ze ślepym o kolorach. Ja jedno, a panienka po drugiej stronie drutu co innego. W końcu udało mi się ustalić, ile tej niedopłaty jest. Zapłaciłem wszystkie zaległości i wysłałem im potwierdzenie mailem. Przez 4 dni nie potrafili znaleźć tego maila. Potem przez dwa tygodnie nie było władnego do wystawienia zlecenia dla RWE na włączenie prądu. CE mówiło, że wystawili a RWE, że nic nie dostali. W końcu wszystko udało się załatwić. A po rozwiązaniu umowy okazało się, że mama ma ponad 200 .- nadpłaty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •