Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Puszcza

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Puszcza może by i była, gdybyś wlazł z aparatem w gąszcz po prawej lub lewej, a nie zapodawał tu nam obraz trotuaru oznaczonego szlakiem turystycznym...
    B/W do poprawy, mało czerni i kontrastu, za dużo szarości i takiego mdławego "nastroju"...
    NIKON

  3. #3
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Puszcza może by i była, gdybyś wlazł z aparatem w gąszcz po prawej lub lewej, a nie zapodawał tu nam obraz trotuaru oznaczonego szlakiem turystycznym...
    B/W do poprawy, mało czerni i kontrastu, za dużo szarości i takiego mdławego "nastroju"...
    Dobre

    Nie widać tam ani krawężników, ani ulicy więc gdzie trotuar? Dukt, lub trakt, co najwyżej

    Zgadzam się jednak z @Radek_1, że brakuje kontrastu i przez to zdjęcie jest "mdławe"... cokolwiek miałoby to oznaczać, ale...coś w sobie ma ten kadr i dobrze się go ogląda.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Puszcza może by i była, gdybyś wlazł z aparatem w gąszcz po prawej lub lewej, a nie zapodawał tu nam obraz trotuaru oznaczonego szlakiem turystycznym...
    B/W do poprawy, mało czerni i kontrastu, za dużo szarości i takiego mdławego "nastroju"...
    Nie wszystkie zdjęcia muszą być mocno kontrastowe.

  5. #5

    Domyślnie

    Tutaj jednak gdybys zroznicowal to zdjecie wlasnie kontrastem bylo by ciekawiej a nawet uzyskal bys glebie a teraz jest plaskawo.

  6. #6

    Domyślnie

    W puszczach też są szlaki turystyczne aby turysta nie zbłądził i nie zjadł go zły wilk.
    Zdjęcie jest robione w czasie mgły i dzięki niej wytworzony został sympatyczny nastrój. Jak jest mgła to nie ma kontrastów.
    Słowo "puszcza" mnie uwiodło a zdjęcie zwiodło. Spodziewałem się starych i wielkich drzew dających niesamowity obraz dzikości. Wiele chodziłem i wiem, iż jest to trudne. Nie jest łatwo realizować to co mamy w głowie.

    Mnie zdjęcie podoba się z powodu klimatu wytworzonego przez mgłę.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tutaj jednak gdybys zroznicowal to zdjecie wlasnie kontrastem bylo by ciekawiej a nawet uzyskal bys glebie a teraz jest plaskawo.
    W tym przypadku nie chcę, ale muszę zgodzić się z Tobą.
    Zdjęcie jednak miło się ogląda i wszyscy ludzie - poza fotografikami - właśnie tak widzą las we mgle. Nawet niesamowite zdolności akomodacji oka nie pomagają.

    Pozdrawiam i ciągle podziwiam
    Krzysztof
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  8. #8

    Domyślnie

    Mi podoba się bardziej niż to poprzednie. Uciął bym trochę dołu i dodał góry.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •