Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Oryginalność europejskiej karty gwarancyjnej

    Mam do was pytanie, czy przedstawiona poniżej europejska karta gwarancyjna jest oryginalna? Wydrukowana na śliskim papierze, brak wydruku nr seryjnego oraz nazwy aparatu. Pochodzi rzekomo z dystrybucji francuskiej. Budzi moje obawy. Pieczątka zamazana. Pomóżcie proszę.
    D800, 85mm 1,8d G w drodze, 35mm 1,8G, Yongnuo 467

  2. #2

    Domyślnie

    Na pewno dziwnym jest fakt braku wydrukowanego numeru seryjnego i modelu... widziałem trochę takich kart i takie nadruki zawsze były... Za to nigdy na takiej gwarancji nie widziałem pieczątki...co innego gwarancja Nikon Polska

  3. #3

    Domyślnie

    Radzę to przesłać do Nikona. Pytanie nic Cię to nie kosztuje, a się dowiesz. Tam jest Numer wydruku i oni to sprawdzą... poza tym z tyłu powinien być opis z warunkami gwarancji. jeśli nie ma no to dziwne.
    "Nikon"

  4. #4

    Domyślnie

    oficjalne info Nikona:
    https://nikoneurope-en.custhelp.com/...ail/a_id/47425

    Wychodzi na to, ze numer seryjny musi byc wydrukowany i model tez.
    Dziwne to wszystko.
    Jakby ktos chcial podrabiac to by przeciez wydrukowal tez na tej kartce numer seryjny i model.

  5. #5

    Domyślnie

    No jak kradną aparaty to nie patrzą czego brakuje... resztę pewno dorabiają ;/ Jeśli kupiłeś sprzęt gdzieś na Allegro idź na Policję i sprawdź czy aparat nie jest poszukiwany....
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    Ta pieczątka i brak numerów oraz modelu, to lampka ostrzegawcza. A co masz na pudełku od aparatu nad kodem kreskowym? Tam jest nazwa aparatu i w nawiasie rejon dystrybucji. Może to azjatycki/amerykański i tylko "przerabiają" je na europejskie?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #7

    Domyślnie

    Aparatu nie odebrałem, gdyż miałem możliwość sprawdzenia przesyłki. Na tym koniec nie będę już dociekał.
    D800, 85mm 1,8d G w drodze, 35mm 1,8G, Yongnuo 467

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •