Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie Premiere Elements 11

    Cześć,
    nie wiem czy to dobre miejsce na ten post ale nie widzę działu wideo-oprogramowanie...
    Poszukuję posiadacza Premiere Elements 11 pod Windows. Kupiłem w zeszłym roku wersję elektroniczną na Maca, trochę mi się plany pozmieniały i przesiadłem się na PC. Adobe pozwala na przenoszenie crossplatform ale w międzyczasie wyszła wersja 12 i kicha. Należało sobie ściągnąć... Oczywiście znalazłem gdzieś w sieci, jednak wysypuje się na renderze podglądu i nie wiem czy to walnięta wersja, czy nie lubi mojego kompa. Dlatego szukam osoby z oryginałem, która pozwoli mi skopiować instalkę (ew. z pewnym piratem). W Katowicach mogę się zalogować na swoje konto w Adobe i pokazać, że mam ją w zakupionych aplikacjach, a gdzieś dalej to jedynie printscreen...

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    pisz do adobe aby ci udostepnili pliki do pobrania
    Nikon

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie

    Czytałem ich odpowiedzi na podobne pytania (głównie sytuacje, gdy ludziom wcięło instalkę, a stawiają na nowo system) - w skrócie brzmią: "trzeba było sobie pliki zapisać". Adobe nie udostępnia starszych wersji programów - mogę dopłacić za kolejny upgrade i pobrać PE12.


    Btw. polecam kontakt z konsultantem Adobe, jeśli ktoś jeszcze nie korzystał

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nightbird Zobacz posta
    ...
    Btw. polecam kontakt z konsultantem Adobe, jeśli ktoś jeszcze nie korzystał
    A moja propozycja, to więcej asertywności w kontaktach z supportem Adobe, nie wiem czy by pomogło, ale z pewnością by nie zaszkodziło.

    Jeżeli inni producenci mogą udostępniać starsze wersje produktów, to nie widzę powodu, robić wyimków dla świętych krów.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie

    Johanan,
    bardzo dziękuję za nic nie wnoszącą odpowiedź. Kup sobie coś z Adobe i potem się użeraj. Fajnie jest komuś radzić jak nie trzeba ruszyć własnego tyłka. Jedyną drogą do walki z nimi jest sąd czy instytucje konsumenckie. Ewentualnie rezygnacja z produktów. Poza tym, skoro w umowie zakupu jest taki punkt to mogę sobie pierwszą opcję wsadzić.
    Co do kontaktu z Adobe - z polskim oddziałem połączyć mi się nie udało - telefony milczą, na maile nie odpisują. Oficjalny kontakt to numer w Stanach i chat z konsultantem. Oczywiście po angielsku. Na połączenie chatu czeka się do kilku godzin. Powodzenia w załatwieniu pliku do pobrania od jakiegoś Radżida, z którym się połączysz. Jeśli nie znajdę innej instalki to będę prowadził korespondencję, z nimi ale najpierw wolę to samemu sprawdzić, bo mi szkoda czasu na Adobe - lepiej obrobić kilka zdjęć.


    Nie ma się co łudzić, że jesteśmy tak istotni dla Adobe - oni robią prawdziwą kasę na bazach danych - aplikacjach dla administracji państwowej (nie muszę chyba pisać jakim strumieniem wyciekają tam nasze podatki).

    Jako ciekawostkę polecam w Google wpisać fury Wimal (oficjalny dystrybutor Adobe)

  6. #6
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    nightbird,
    sorry jeśli poczułeś się urażony moją bezpośredniością, ale w dzisiejszym zwierzęcym folwarku, większość żyje według zasady: "słabi to jadło, silnym na sadło".

    Czasem trzeba pieprznąć pięścią w stół, choćby dla poprawy nastroju.

    Pozdrawiam
    Medice, cura te ipsum.

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie

    Johanan,
    nie poczułem się urażony - szukam prostego rozwiązania problemu.
    W internecie jest masa lepiejbystów (lepiej byście zrobili...). Niestety na słowach się kończy. Widać to choćby po stanie naszego kraju - tysiące trafnych głosów w sieci, co należałoby zrobić, a banda urzędasów nas przerabia na guano. Nikt palcem nie kiwnie, bo ludziom się wydaje, że wystarczy rzucić hasło w net, a ktoś sprawę załatwi. Obawiam się, że zjawisko to jest wykorzystywane przez tzw. władzę. Bo daje fałszywe poczucie: "ja przecież o tym mówiłem ale jak zwykle nikt nic nie zrobił..." Ale to nie miejsce na takie rozważania.

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    A tak na marginesie, to 11. raczej nie jest dostępna nawet na uploadach sąsiadów ze wschodu, chyba że na jakichś serwerach ftp (pobieżnie sprawdziłem).
    Medice, cura te ipsum.

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie

    Ja ją gdzieś w sieci znalazłem (podkreślam, że wersję Elements) i teoretycznie wydaje się ok, bo była to instalka Adobiego i osobno crack. Cracka wywaliłem, wpisałem mój serial i poszła. Ale kto wie czy coś tam hackerzy nie namieszali, gdyż próbny render (wciśnięcie Enter) mi ją wysypuje. Wstępnie szukałem takiego problemu i niespecjalnie coś od razu widać, więc nie jest on częsty. Zanim stracę kilka godzin na przeglądanie sieci wolałbym wyeliminować możliwość posiadania walniętej wersji.

  10. #10

    Domyślnie

    Próbowałeś z tej strony
    http://prodesigntools.com/photoshop-...miere-pre.html
    linki wydają się być aktywne.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •