Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1

    Domyślnie Wideo rejestrator samochodowy

    Witam serdecznie,

    ostatnio jak wszyscy wiemy coraz większą popularność zyskują owe wideo rejestratory jazdy - taki do nas dotarł trend ze Wschodu. Trend, a może jednak coś więcej, skoro w sieci i na YT umieszczane są filmy, które pokazują wykroczenia drogowe, pozwalają obiektywnie ocenić zdarzenie drogowe, a nawet namierzyć przestępce ( mam tu na myśli sławne wymuszenia pierwszeństwa przez kierowcę BMW, a potem całe postępowanie w jego sprawie). Zwracam się z tym tematem własnie do Was Forumowicze, czy używacie takich urządzeń w swoich autach, możecie coś polecić? Czy przydało Wam się już ono? Jakie są Wasze wrażenia dotyczące owych kamer?

    Pozdrawiam
    Michał
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  2. #2

    Domyślnie

    Sam się zbieram do kupna takowego już od roku. Urządzenie chyba niezbędne się staje w tym dzikim świecie. Przekonał sie kumpel który dostawszy taki cuś od córy w prezencie i został przez nią przymuszony do założenie tego przed wyjaznem na ślub w ostaniej chwili niemalże. Ujechał ledwo z domu kilkast metrów, a tu rymp w jego bok jakieś dwie paniusie wymuszajc pierszenstwo. Wezwały policje i zaczęły ściemniać, że to kumpla wina i po minucie się okazało, że jedna z nich to prokurator, a druga chyba sedzina, albo coś te klimaty. Kumpel trochę sie zdygał, bo sam był, bez świadków, ale w ostatnij chwili se przypomniał, że ma świadka eketronicznego w samochodzie. Paniusie się miały Prawnicza profesja nie pomogła.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli kolejny dowód przemawiający za tym, aby zainwestować w elektronicznego świadka Od kilku dni przeglądam internet i testy owych kamer i skłaniam się do zakupu Prestigio RoadRunner 500. A Ty robin102 masz jakieś swoje typy?
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Sam się zbieram do kupna takowego już od roku. Urządzenie chyba niezbędne się staje w tym dzikim świecie. Przekonał sie kumpel który dostawszy taki cuś od córy w prezencie i został przez nią przymuszony do założenie tego przed wyjaznem na ślub w ostaniej chwili niemalże. Ujechał ledwo z domu kilkast metrów, a tu rymp w jego bok jakieś dwie paniusie wymuszajc pierszenstwo. Wezwały policje i zaczęły ściemniać, że to kumpla wina i po minucie się okazało, że jedna z nich to prokurator, a druga chyba sedzina, albo coś te klimaty. Kumpel trochę sie zdygał, bo sam był, bez świadków, ale w ostatnij chwili se przypomniał, że ma świadka eketronicznego w samochodzie. Paniusie się miały Prawnicza profesja nie pomogła.
    Dziwię się, że pani prokurator i sędzia nie "zabezpieczyły" dowodu.

  5. #5

    Domyślnie

    W większości rozwiązań wkurza mnie obecność wyświetlacza, i to że mi wiszą kable wszędzie. Niech wywalą wyświetlacz i wbudują porządną baterię. A jak jadę to patrzę na drogę, a nie na wyświetlacz. Rozwiązanie a'la GoPro byłoby moim zdaniem lepsze.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    GoPro tak, owszem, bije na głowę konkurencję, ale też cena mnie osobiście odstrasza, jak za coś co ma być przymocowane za szybą. Jeszcze by się kto połakomił, żeby szybę zbić
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  7. #7

    Domyślnie

    też się przymierzam i chyba kupię najtańszą wersję (na razie na próbę ), gdybym miał to w poprzednim aucie, to bym nie jeździł z pogniecionym błotnikiem, dwoma drzwiami i nie odkupował urwanego lusterka, a skończyło się na rozmowie z policją - GDYBY PAN MIAŁ ŚWIADKA
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #8

    Domyślnie

    Tez się przymierzam i wpadło mi w oko takie cudenko. Ma byc male i nie rzucajace sie w oczy, ciekawi mnie tylko czy jest możliwość wyłączenia wyświetlacza.

  9. #9

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was już teraz posiada takie urządzenie w aucie i zechciałby się podzielić opinią na temat swojego sprzętu? urządzeń dużo i ciężko wybrać... RR 505?
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  10. #10

    Domyślnie

    Ja dostałem na gwiazdkę od mojej kobiety taką kamerkę: http://allegro.pl/rejestrator-jazdy-...780280511.html Niestety muszę powiedzieć, że szału nie ma. Jakość nagrania jest dość kiepska (tablice rejestracyjne innego samochodu można przeczytać tylko tylko stojąc za nim), a w nocy, to już prawie nic nie widać. Poza tym kilka razy rano nie chciała się sama załączyć (pomogło wyjęcie i włożenie z powrotem baterii) Na razie jeszcze trochę z nią pojeżdżę, a później chyba sobie kupię trochę lepszą. Plusem tej kamerki jest to, że wygląda dość biednie i raczej złodziej nie pokusi się o takie coś, a w razie jakiegoś zdarzenia na drodze zawsze coś tam widać.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •