Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66
  1. #51

    Domyślnie

    Obecny regulamin jest tylko przeformatowanym regulaminem z lat poprzednich i dzięki temu zyskał trochę na przejrzystości choć to prawda, nie jest idealny. Za rok miejmy nadzieję zabiorę się za to szybciej (muszę urlopu nie robić we wrześniu) i będzie lepiej przygotowane.

    Niestety nie jest możliwe opisanie wszystkich zdjęć dlaczego które odpadlo itd. Bo zdjęć przyszło ponad 250 póki co. Jeszcze kończymy ostatnie wrzucanie.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

    Proszę przeczytaj Regulamin.
    Polityka Prywatności forum
    Informacje dot. reklamy na forum

  2. #52

    Domyślnie

    No 12 da się wybrać rewelacyjnych; pozostaje mi kibicować, żeby większość moich typów trafiła do druku
    Byłoby czym cieszyć oczy cały rok
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Od kilku lat wysylam zdjecia na kalendarz, zreszta jak masz kalendarze to wisialo u Ciebie moje zdjecie, zawsze byly takie nazwy
    Ba, moje zdjęcia też w tych kalendarzach wisiały
    Ale ostatnio nie wysyłałem, i nawet nie pamiętałem, że tak trzeba, a tak jak pisałem już, czytałem, czytałem i nie wyczytałem Pomroczność remontowa (bo aktualnie dokonuję ) jasna, cóż począć. Jak dożyję to za rok się poprawię

    Regulamin idealny nie jest, bo pewnie nigdy nie był, w poprzednich latach też.
    Zmieniał się jak widzę, bo gdy czytałem go zaraz po ogłoszeniu wyglądał inaczej, kilku informacji w nim nie było (widzę, że teraz już są), kilka było zdublowanych
    Najważniejsze, że GTK czuwa nad wszystkim i to ważniejsze niż regulamin - serio piszę
    Ostatnio edytowane przez gryson ; 07-11-2013 o 09:21
    FX/DX/CX/www

  4. #54

    Domyślnie

    Wiedziałem, że będzie kosmos, ale nie z mojego powodu
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #55

    Domyślnie

    Czy to już wszystkie zdjęcia?



  6. #56

    Domyślnie

    Zacytuję regulamin "7.11 – 9.11 – ostateczne sprawdzenie zdjęć przez GTK" a dopiero "10.11 – 18.11 – głosowanie nad zdjęciami"
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  7. #57

    Domyślnie


    Dzięki.



  8. #58

    Domyślnie

    Zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć, to tak dla przypomnienia.

    Jest ich dużo, do jutra wieczór jest szansa je wszystkie opublikować, już jest sporo ocenionych i przejrzanych ale ostatnie dni przyniosły najwięcej zgłoszeń. Będzie czas oglądać i dyskutować o tych dopuszczonych. Zbieramy to teraz wszystko "do kupy" aby kalendarz i głosowanie miały ręce i nogi
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

    Proszę przeczytaj Regulamin.
    Polityka Prywatności forum
    Informacje dot. reklamy na forum

  9. #59

    Domyślnie

    Wiadomo już, jaka będzie forma zamawiania?
    Zadecyduje kolejność zgłoszeń, szybkość przedpłaty???
    Sory ze w sumie nie na temat
    D3303s/18-55/35/50/105/28/16/85/YN460 II/RF602/SB-700/055XPROB+804RC2

  10. #60

    Domyślnie

    Czy to już wszystkie zdjęcia? czy może jeszcze coś wrzucicie?

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •