Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Jak dostać się nad Drawę? (Stargard Szczeciński/Drawsko Pomorskie)

    Witam,
    planuję w najbliższym czasie wybrać się na spływ kajakowy Drawą, jednak szukając możliwości dotarcia w rejony Drawska Pomorskiego/Złocieńca/Czaplinka korzystając z publicznych środków transportu natrafiłem na problemy w postaci bardzo ubogiej oferty busów czy pociągów. Najprawdopodobniej najlepiej byłoby mi dojechać pociągiem (z Częstochowy), który przejeżdża przez Krzyż Wielkopolski, Dobiegniew, Choszczno i Stargard Szczeciński i z któregoś z tych miasteczek dostać się do Drawska Pomorskiego lub Złocieńca. Niestety od godzin popołudniowych, czyli czasu, w którym kończyłbym pierwszą część trasy pociągiem nie kursują żadne regionalne pociągi, a nie znajduję również żadnych połączeń busami.
    W związku z tym mam pytanie czy wie ktoś jak najlepiej dostać się w te rejony, lub też czy między Choszcznem/Stargardem Szczecińskim a Drawskiem Pomorskim i Złocieńcem kursują jakieś busy prywatnych przewoźników?

  2. #2

    Domyślnie

    o jakiej godzinie będziesz w Stargardzie i kiedy?
    Nikon D90 i D80 | 50mm 1,8D AF | N 18-105 VR | S 18-200 | T 70-300 Macro | SB600

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •