Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Poznajcie Kasię

    Witam serdecznie,

    Jest to moje pierwsze "wystąpienie" w tym dziale. Bardzo dużo zdjęć obserwowałem, czytałem wiele komentarzy, opinii, a także porad do wielu zdjęć i postanowiłem w końcu sam coś pokazać i poddać ocenie osobom, które zajmują się tym amatorsko/profesjonalnie - w każdym bądź razie mam nadzieję, że tak jak ja- z pasją.

    Poniżej przedstawiam zdjęcia Kasi. Zdjęcia mają różną kolorystykę i są tak jakby z innej parafii, jednakże mam nadzieję, że choć część z nich przypadnie Wam do gustu, choć przyznam, iż słabo sobie radzę z postprocessem i cały czas się douczam. Zapraszam do oglądania.
    1.
    2.
    3.
    (wiem, paluszki trochę przycięło)
    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja tam ekspertem nie jestem ale na chłopskie oko dziewczyna podoba mi się na zdjęciach 3 i 4, zdjęcia 1 i 2 moim zdaniem są niekorzystne z naciskiem na zdjęcie nr 2.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  3. #3

    Domyślnie

    Za nimnull-em: 3. (MZ najlepsze) i 4. (szkoda, że nie ma więcej przestrzeni z prawej zamiast z lewej). 1. i 2. hmm... niezbyt mi podeszły.
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie trochę za ciasno, daj więcej przestrzeni zdjęciom, 1,2,3 obróbka mi się w ogóle nie podoba, 4 jakby najlepsza ( jak dla mnie )
    ale ja tylko amator, i to moje amatorskie odczucia
    pozdrawiam Piotr.
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za opinie i uwagi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •