Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51
  1. #41

    Domyślnie

    Tak mi się wydawało, że to kolekcja.

    Mi na ten przykład podoba się samowyzwalacz Leica i Minox 35.

  2. #42

    Domyślnie

    Piekna kolekcja, tej leici troche zal.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    Piekna kolekcja, tej leici troche zal.
    Czemu szkoda? Szkoda to jak lezy na pólce w takiej kolekcji i sie kurzy albo jak krowa wejdzie w zboże, a tak to moze ktoś kupi do focenia.
    Völkchlor

  4. #44

    Domyślnie

    Ja robię Zeissem Icon Maximar 9x12cm z 1927r. i FK 13x18 z 1930. Co lepsze do wglądu
    http://www.behance.net/MirekM

  5. #45

    Domyślnie

    Kurcza felek, ja ostatnio zanabyłem Starta B w idealnym stanie. Zastanawiam się, gdzie można wywołać materiał 6x6? Mam też Kiev-a (modelu nie pamiętam) i Olympusa OM10, w którym jestem zakochany

    p.s. MirekM, podobają mi się Twoje prace.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #46

    Domyślnie

    Zastanawiam się, gdzie można wywołać materiał 6x6?
    W koreksie. A kolorowy w labie, a zarówno negatywy jak i slajdy. Zimny proces w Wawie wołają w czarnobiałym i Profilabie, choć cenią się*przy tym (Profilab, jak na profi przystało bardziej się ceni).
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  7. #47

    Domyślnie

    Miły lużny wątek.
    Moje 2 ostatnie Zenity uległy awariom nie naprawiam, Smieny/Certo zaginęły w przeprowadzkach.

    Mam i używam "tylko" obiektywu Nikkora-S 1.4/50 z numeru seryjnego ok 1965 rok czyli prawie rówieśnikami...

    Aparatu DDR mały obrazek składanego z "mieszkiem" l. 50-60 Belca? Beltica? nie używam, nie mam go u siebie choć kto wie, może włożę kiedyś kasetę????
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Kurcza felek, ja ostatnio zanabyłem Starta B w idealnym stanie. Zastanawiam się, gdzie można wywołać materiał 6x6?
    U mnie wywołają 120 c41, nie zeskanują. Skaner mam "zaprzyjaźniony".
    Zimny proces sam (jak uzbieram)
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  9. #49

    Domyślnie

    To i ja powiem iż posiadam w kolekcji Exa Ihagee Dresden z CZJ Tessar 50/2,8. Poza tym mam: Zenit 122, 2 x Zenit-E w tym jeden z logiem Moskwa-80, Smiena 8M, Smiena 8 oraz Synchro Druha. Do tego takie szkła jak MC Mir 35/2, CZJ Triotar 135/4, Jupiter 9 85/2, Helios 44-2, Helios 44M-4 i Industar 50-2 50/3,5. Z nowyszych mam Kodata TELE - Ektra 1, Ricoh Mirai oraz mój pierwszy własny aparat Kodak Camera 35.
    Wielka szkoda że soczewka w tym Triotarze zaszła jakimś nalotem.
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

  10. #50

    Domyślnie

    Żeby nie zakładać nowego tematu, podłączę się pod ten wątek z pytaniem:

    Czy ktoś może polecić serwis/osobę w Warszawie, która przeprowadzi renowację aparatu Welta Prontor II?
    Sprzęt po Dziadku, mechanika wydaje się być sprawna, ale jest mocno zaniedbany. Przydałoby się co najmniej solidne czyszczenie.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •