Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Finnich Glen dzień 2

    Jak pomyślałem, tak też zrobilem. Wrocilem do Finnich Glenn (przeciez to tylko 3km od destylarni whiskey) i postanowiłem podejsc do tematu jeszcze raz. Tym razem pogoda była zupełnie inna... słonecznie. Oto efekt:




    |NikonD200|Sigma10-20mm@10mm|ISO100 i 400(dla wody)|f/11|4 naświetlenia dla rozpiętosći tonalnej|

    I taki mały bonus:


    wszelkie uwagi mile widziane.

    Pozdrawiam,
    Sebastian
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Wybieram bonus.
    Zazdroszczę miejscówek.
    D5 + .

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcie aż tak złe?
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie ok. Świetny detal na skałach., kolorki na plus.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Zdjęcie aż tak złe?
    Ach tam zaraz złe
    Jest fajnie... detal plus ta dynamika na wodzie no i Twoja obróbka = bardzo fajny pionik
    A co do bonusa to nie dane mi teraz obejrzeć, gdyż dla przebywających w Niemcowni nie dostępne
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  6. #6

    Domyślnie

    Jest świetnie! Czy istnieje taka możliwość, aby słońce kiedyś zaświeciło po środku?
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #7

    Domyślnie

    Świetna praca. Miejscówa bardzo trudna, wielu by poległo. Jednak dałeś radę, stworzyłeś interesujący dynamiczny kadr.

    Czy musiałeś wskoczyć do wody aby złapać taki kadr? Jeśli tak, masz u mnie +10 do osobowości

  8. #8

    Domyślnie

    Fajnie zrobiony pionik, skotłowana woda stanowi solidną podstawę dobrze zbudowanego i ciekawego kadru. Technicznie bez pytań.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Jest świetnie! Czy istnieje taka możliwość, aby słońce kiedyś zaświeciło po środku?
    A to jest dobre pytanie... musze sprawdzic! Napewno sprawdze!

    Cytat Zamieszczone przez Mosquito Zobacz posta
    Świetna praca. Miejscówa bardzo trudna, wielu by poległo. Jednak dałeś radę, stworzyłeś interesujący dynamiczny kadr.

    Czy musiałeś wskoczyć do wody aby złapać taki kadr? Jeśli tak, masz u mnie +10 do osobowości
    To zdjecie robil Arram 2 dni wczesniej... a w czasie wyzej wymienionego zdjecia bylo juz jakies 40-50cm wody wiecej a ja stalem 0.5m w lewo. Bez woderow... w spodniach i butach trekingowych.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak dla mnie to prawdziwe dzieło. Podoba się kompozycja, bardzo ładnie to wygląda.
    D600, D7000 | N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8G, Samyang 8mm, Tokina 11-16 2.8, SB-600, SB-900
    http://ozim.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •