Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Lampy Yongnuo

  1. #1

    Domyślnie Lampy Yongnuo

    Witam, mam pytanie. Czy lampy Yongnuo YN-560 i Yongnuo YN-560 II do Nikona posiadają wspomaganie AF ? wszędzie szukam tych informacji ale się nie doszukałem.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie posiadają.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolbos Zobacz posta
    Witam, mam pytanie. Czy lampy Yongnuo YN-560 i Yongnuo YN-560 II do Nikona posiadają wspomaganie AF ? wszędzie szukam tych informacji ale się nie doszukałem.
    Nie ma YN-560 do nikona. Są to lampy manualne i uniwersalne (tak samo działają z Nikonem, Pentaxem, Canonem, Zenitem, Practiką, czy każdym innym aparatem ze stopką ISO).
    Nie mają żadnej komunikacji z aparatem, więc jak mają mieć wspomaganie AF...

    Wspomaganie AF masz tylko w lampach dedykowanych - posiadających TTL
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    A lampa Yongnuo YN-460 II też nie ma wspomagania AF? bo gdzieś przeczytałem że ma a jak te nowsze modele 560 nie mają to wątpię że ta 460 II ma.

  5. #5

    Domyślnie

    absolutnie nie ma nawet zooma nie ma.
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  6. #6

    Domyślnie

    Lepszą współpracę z aparatem mają lampy Yongnuo z cyfrą "5" (i "8") w oznaczeniu modelu na trzecim miejscu.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  7. #7

    Domyślnie

    Uhm przepraszam że zadaje może oczywiste pytania dla kogoś ale w sprawach lamp jestem zielony a chciałem jakąś pilnie zakupić. Znalazłem taką fajną http://www.euro.com.pl/lampy-blyskow...x_1.bhtml#opis ale w trybach pracy są takie tryby i-TTL, TTL ,co one mniej więcej oznaczają i jakie jeszcze są? i wgl czy można manualnie też ustawiać siłę błysku na tej lampie czy tylko przez te tryby?

  8. #8

    Domyślnie

    To lampa dedykowana do nikona i będzie współpracować ze starszym body D100, który obsługuje tylko wcześniejszą wersję TTL, a a także ze wszystkimi nowszymi body Dxx, Dxxx, Dxxxx, które obsługują nowszy standard iTTL.

    Więcej o iTTL i TTL znajdziesz tu.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  9. #9

    Domyślnie

    Taką lampę właśnie zakupiłem w zeszłym tygodniu. TTL (Through The Lens) to pomiar światła przez obiektyw - aparaty mierzy światło a informacja o tym jest przekazywana do lampy wiec automatycznie dobiera moc z jaką błyska. Manualnie też można ustawić moc lampy: od całej mocy do 1/128 mocy.

  10. #10

    Domyślnie

    A w tej lampie http://www.euro.com.pl/lampy-blyskow...p-n.bhtml#opis co oznacza że tryb pracy jest automatyczny i ręczny ? i do czego jest Wbudowane gniazdo sterowania przewodowego ?bo ta lampa tego nie posiada

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •