Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Borne Sulinowo

  1. #1

    Domyślnie Borne Sulinowo

    Jak w tytule.


    Gocław.

    Ostatnio edytowane przez Panerai ; 23-04-2013 o 00:28
    Panerai vel Eliot Capone

  2. #2

    Domyślnie

    Nie chcę się wymądrzać, ale pierwsze co mnie uderzyło o oczach to zdecydowanie przedawkowana saturacja no i niebo jakieś plastikowe.. Na 1 trzeba było odejść trochę od tej łódki, bo tak to wypełnia całą szerokość kadru. Na dwójce natomiast nie widzę nic ciekawego.
    p.s.
    Sprzęt fajny...

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za wpis. Faktycznie kolory mocne ale to po tej parszywej zimie .... tak z radości Niestety nie mogłem odejść dalej od łódki bo nurkowie zostawili na pomoście swój sprzęt. (gdyby nie fakt, że skończyli trening nurkowania - raczej postawiłbym butelkę wódki, żeby mi tą łódkę w ogóle przestawili w inne miejsce) Na fotce nr 2 (faktycznie bez jakichś tam fajerwerków) ale na pełnej rozdzielczości na dużym monitorze niebo ma takie kolory, przejścia barw że nie można oderwać oczu /bez nasycania/.
    Panerai vel Eliot Capone

  4. #4

    Domyślnie

    Borne - Cukierkowo

  5. #5

    Domyślnie

    1 - niebo wygląda jak fototapeta i mi ten efekt bardzo się podoba - niesamowicie to wyszło. Za to łódka jest już dość plastikowa Woda i pomost jeszcze się bronią.
    2 - przykro mi, ale nie podoba mi się, zwłaszcza dół. Górę jeszcze mogę skojarzyć z jakąś reklamą lekkiej pianki - ptasiego mleczka i w związku z poprawą pogody - poprawić sobie humor
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  6. #6

    Domyślnie

    Uzywales moze D-Light w D800? Interesuje mnie uzycie tego tricku...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Uzywales moze D-Light w D800? Interesuje mnie uzycie tego tricku...
    D.Lighting zawsze mam włączony jako "normalna" - w sensie jest włączony na stałe. Czasami gdy robię np. grupę drzew na tle jasnego nieba - daję jeden stopień wyżej w D.Lighting czyli "podwyższona" aby rozjaśnić pnie i grube gałęzie.
    O ile pamiętam tutaj na zaprezentowanych fotkach aparat wszędzie miałem standardowo włączony na pozycji "normalna".
    Panerai vel Eliot Capone

  8. #8

    Domyślnie

    Trochę mało tu Bornego-Sulinowa. Byłem tam kilkanaście lat temu i miasto zatopione w głębokim lesie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Może by pokazać następnym razem trochę więcej miasta? Są tam jeszcze jakieś pozostałości po radzieckich bazach?

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety będę częstym gościem Bornego Sulinowa ... (mam bliska osobę w DPS w Bornym). Nic nie wiem o zatopionym mieście i na necie można przeczytać, że jest taka legenda ale by ktoś widział zatopione miasto ? Owszem jest zatopiony na głębokość 18 metrów las sosnowy. W sierpniu jadę na 3 dni do Bornego na zlot militarny więc mam nadzieję trochę pofocić. Na jesień zbieram ekipę 6 osób na fotografowanie największego wrzosowiska w europie (poligon w Bornym). Planuję wynająć pana X z samochodem terenowym, który tereny i ich historię zna lepiej niż własne mieszkanie. Mam nadzieję, że będą z tego udanie zdjęcia.
    Panerai vel Eliot Capone

  10. #10

    Domyślnie

    Oho, ja też po cichu planuję się wybrać na zlot militarny, to może byśmy się przy okazji spotkali i poznali?
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •