Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: f80-baterie

  1. #1

    Domyślnie f80-baterie

    Witam
    Siadly mi baterie w puszce, rok stare, zrobilem moze 10-15 filmow. Czy to normalne?
    Zastanawiam sie nad jakimis akumulatorkami.. no wlasnie, tylko czy takie sa?

  2. #2

    Domyślnie

    Wydaje mi sie że to moze być normalne.Ja tez byłem zaskoczony jak odpaliłem aparat i cisza.Wystarczyło na 10 filmów.No dodaj jeszcze walenie lampa.A co do akumulatorków, to jak na razie się nie spotkałem i raczej ich nie zobaczymy.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar RaB
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Złotów/Piła
    Posty
    168

    Domyślnie

    Chlopaki polecam troche tansze rozwiazanie...
    na ebaju kupilem nie orginalny battery pack MB-16
    z przesylka kosztowal mnie 60 zlotych = niecale 3 zestawy baterii
    A uchwyt przecudny, a dla sprzetowcow-wzrokowcow prawie jak f5
    Nikon D&F80, T 28-70/2,8 ATX II; N50/1,8;N 80-200/2,8AF-S ; Biometar80/2,8; SB-800; jakies trzy nogi i torebka

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaB Zobacz posta
    Chlopaki polecam troche tansze rozwiazanie...
    na ebaju kupilem nie orginalny battery pack MB-16
    z przesylka kosztowal mnie 60 zlotych = niecale 3 zestawy baterii
    A uchwyt przecudny, a dla sprzetowcow-wzrokowcow prawie jak f5
    A myślałem nad tym rozwiazaniem.Fajnie się prezentuje.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar RaB
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Złotów/Piła
    Posty
    168

    Domyślnie

    Przed zaupem balem sie samego wykonania itd i choc nie mialem orginalnego MB w lapkach to 3rd party tez jest OK
    Nikon D&F80, T 28-70/2,8 ATX II; N50/1,8;N 80-200/2,8AF-S ; Biometar80/2,8; SB-800; jakies trzy nogi i torebka

  6. #6

    Domyślnie

    Potwierdzam - oryginalne baterie w F80 to jakas pomylka lepiej kupic MB-16 i klopot z glowy, paluszki duracela wiecej maja povera niz te chore bateryjki a i chwyt aparatu pewniejszy.
    Baterry Pack made in china to solidna konstrukcja z F80.

  7. #7

    Domyślnie

    to nie widziałeś bateryjek z F601 nawet na 10 rolek nie wystarczy jak tylko będę miał luzy w firmie zaczynam frezowanie BatteryPacka na centrum CNC. Niestety nie ma na rynku BP do 601 ani oryginałów ani podróbek

  8. #8

    Domyślnie

    Baterie do F80 sa po 9-10 zl sztuka (mi wystarczaja na 15-17 filmow), testowalem rozne i tylko Panasonic'a uzywam ze wzgledu na jakosc/cena.
    Za BP zaplacisz 250 zl, do tego akumulatory + ladowarka ... to bedziesz mial na 12 kompletow baterii to daje jakies 180 filmow ... do tego BP do F80 to tylko wydmuszka na baterie, nie ma spustu migawki.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrowski_marci Zobacz posta
    to nie widziałeś bateryjek z F601 nawet na 10 rolek nie wystarczy jak tylko będę miał luzy w firmie zaczynam frezowanie BatteryPacka na centrum CNC. Niestety nie ma na rynku BP do 601 ani oryginałów ani podróbek
    Witam wszystkich!

    Czy nie istnieje BP do Nikona F-601 to nie byłbym taki pewny. Ktoś oferował na allegro taki zestaw: http://allegro.pl/item171514184_niko...akcesoria.html

    Pozdrawiam
    Łukasz

  10. #10

    Domyślnie

    oryginałów nie ma i nie było! podróbki: może i ktoś gdzieś kiedyś.... ale większość BP do 601 to samoróbki.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •