Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Frost

  1. #1

    Domyślnie Frost

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Klasyczne znakowe zdjecie w Twoim wydaniu. Szaro-sniezno-stalowa tonacja dobrze tu gra.
    Ciekawie i intrygujaco sie prezentuje struktura zmrozonej powierzchni lustra i te jakby cienie majaczace za nia...

    Ta chropowatosc na lustrze, struktura, cienie za nia...nie wiem czemu ale patrze sie juz w ten znak pare minut.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    No i jest ok. Cały Ty Jest ciekawie i dobrze pokazana głębia.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli miałeś zamiar pokazać "rozbokehowany" lodem obraz w lustrze to w pełni się udało.
    Tytuł beznadziejny, bo angielski.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Heh powierzchnia tego lustra wygląda jak portal ze stargate - świetnie uchwycony efekt. Człowiek chciałby tez wypatrzyć coś w tym zamrożonym odbiciu
    Dla mnie super zdjęcie

  6. #6

    Domyślnie

    Zdjęcie ciekawe, ale krajobrazu to ja tu nie widzę
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ...nie wiem czemu ale patrze sie juz w ten znak pare minut.
    Witaj Wojtku,

    Bardzo rzadko tu ostatnio zaglądam i jeżeli już to tylko za wybranymi autorami, a już całkowicie w zasadzie przestałem pisać. Ale Krzysztof mnie lekko zbudził więc skomentuję :

    Ja mam tak od dawna Krzyśku, że w Wojtka fotografie gapię się czasami długimi minutami i sam nie wiem dlaczego.

    Jest jakiś magnes, niedopowiedzenie, czasami oczywistość, do której dochodzi się po dłuższym zastanowieniu. I jakże często wracam po jakimś czasie do starszych wątków.

    I ostrość nie zawsze jest potrzebna, czasami nawet potrzebny jest jej brak (tytułem innego Twojego zdjęcia).

    Wojtku, cieszę się , że nadal trzymasz się swoich wersji patrzenia na ten świat. Śledzę je.

    Przy okazji pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •