Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Dwa gnioty

  1. #1

    Domyślnie Dwa gnioty

    No i nie mogłem się powstrzymać :) jako, że się tak złożyło hardkorowo, że mam nikona (a nie spodziewałem się że to jeszcze kiedyś nastąpi) i nawet zrobiłem nim zdjęcia (0_o!) to wrzucam dwa, tak żebym mógł powiedzieć, "na żółtym forum też byłem"... I co się okazuje, mam już profil i to od pięciu lat! łał... no nic, oto fotki:

    Pierwsza:


    I ostatnia:


    I dziękuję za uwagę :)

  2. #2

    Domyślnie

    no więc jak na pierwszy post to widze że ciekawie sie zapowiada..
    nie pomoże sprzętu kupa jak fotograf (_!_)

  3. #3

    Domyślnie

    znakomite, pięknie zaświeciłeś, powiedz nam jak świeciłeś
    są świetne
    dwa szkła: prawe +1,5 lewe +2,5

  4. #4

    Domyślnie

    Marcin piękne zdjęcia robisz. Przepiękne! Mógłbyś zdradzić w jaki sposób uzyskałeś u modelki takie małe źrenice?
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Nie no bez jaj Marcin serio Nikona kupiłeś ?
    D610, V1, FM2n

  6. #6

    Domyślnie

    Hehehe... Cześć Marcinie
    No cóż, zdjęcia komentowałem tu i tam, więc nie będę się powtarzał
    Pozdrawiam i miło Cię tu widzieć.
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  7. #7

    Domyślnie

    Nie no zaraz, czekajcie. Kolega zostawił mi Nikona bo chciał zobaczyć jak się fotografuje bezlustrowcem, a ja nie mogę być bez polaroida na sesję. Więc zrobiłem tym nikonem niejako z konieczności (co się przy tym nakląłem to moje - wszystko działa od dupy strony, i jeszcze nie ma wizjera tylko takie ciemne okienko gdzie się paczy i tam wszystko wesoło błyska na czerwono jak nacisnąć dowolny guzik hehe). Tak że tylko jak pisałem, żeby mieć zaliczone żółte forum :). Raczej nam z Nikonem nie po drodze.
    Więc tylko dwa - raczej pstryki takie testowe niż ostateczny efekt - ostateczny efekt się nie zakwalifikuje na forum nikonowe - był robiony prawdziwym aparatem :).
    A technicznie - jedna lampa, goła żarówka, PAR 19cm plus wrota, dokładnie nad głową modelki. Na drugim jeszcze kontra z gołą żarówką i taki sam PAR. Źrenice uzyskałem świecąc prosto w twarz lampą pierścieniową światła ciągłego 200W. Jest tam jeszcze blenda od spodu srebrna.
    Dzięki i spadam, już gitary nie zawracam.

  8. #8

    Domyślnie

    Świetnie zaświecone! Podoba się
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Gdzie można zobaczyć więcej Pana gniotów?

  10. #10

    Domyślnie

    Obserwuje twój profil na 1x.com, bardzo dobre zdjęcia - fajnie że się zalogowałeś

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •