Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie Jaka kamera 120fps? GoPro?

    Koledzy, potrzebuje kamery, ktora nagrywa ciagle 120fps min w rozdzielczosci VGA (a najlepiej 720p) i dobrej jakosci (optyka). Nie chodzi mi o jakies chwyty marketingowe typu tylko 60 sekund (lub 30 min), okrojenie rozdzielczosci do 1/3 ekranu w pionie (jak w Nikonie pożal się Boże V1). Ma nagrywać 120 klatek na sekundę i już. Wykorzystam to w sporcie. Od razu nasuwa się więc odpowiedź: GoPro. Ok, moze to jedyny wybor. A ma to ktos i moze napisac kilka slow? Z tego co czytalem, to HD3 Silver = HD2, tylko inna optyka. Kodek i parametry filmu pozostają bez zmian.

    EDIT:
    Moja pomylka. 120 fps to ma Black Edition.
    Ostatnio edytowane przez docxxx ; 10-02-2013 o 23:08

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Kup kompakt. Fuji X10. Przy okazji będziesz miał super aparat.
    ale rozdziałka słabsza:

    • 320×240 pix, (High Speed) 120 kl/s bez dźwięku,
    • 320×112 pix, (High Speed) 200 kl/s bez dźwięku.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Jacek, bez jaj. 320x240. I to pewnie przez 1 minute. Mam taka kamere Samsunga. O V1 i jego zaloznym trybie nie wspomne. Nie chce miec wszystkiego w jednym, bo nie da sie. Z braku przeciwnikow, wybor pada na GoPro3. Niestety, tylko Black edition ma 720p 120fps, a to wydatek ok. 2000 zl.

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Nie bij. To nie moja wina
    W kamerach nie mam rozeznania, szukałem kompaktu i pamiętałem, że Fujik któremu się przyglądałem miał ten bajer do 200 kl.
    Był tez taki szybki kompakt Casio, lata temu, pewnie są tanie uzywki. Nie pamietam modelu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Nowa kamerka sony chyba spełnia wszystkie wymagania, do tego ma nad GoPro przewagę optycznej stabilizacji i kosztuje koło 1400 chyba...

  6. #6

    Domyślnie

    Poczytaj o tej Sony HDR-AS15 Action Cam, kiedy kupowałem swojego Hero3 black brałem ją poważnie pod uwagę.
    M9, X-T1, FM3a

  7. #7

    Domyślnie

    No nie wiem, parametry nie zachwycaja:


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    potrzebuje kamery, ktora nagrywa ciagle 120fps min w rozdzielczosci VGA (a najlepiej 720p) i dobrej jakosci (optyka).

    Ma nagrywać 120 klatek na sekundę i już.
    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    No nie wiem, parametry nie zachwycaja
    No nie zachwycają, ale chciałeś tylko 120fps w VGA lub 720p - a to ma przy najniższej cenie (2 razy tańsza niż GoPro3...)

  9. #9

    Domyślnie

    To fakt, cena jest duzo nizsza. Musze to przemyslec.

  10. #10

    Domyślnie

    To potrzebujesz do większej ilości zleceń/zabaw czy tylko na chwile?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •