Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Torre del Mangia

    ... w Sienie.





    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Dobre! Choć ja osobiście ciąłbym z dołu. Usunąłbym pierwsze piętro. Zbyt duży panuje tu bałagan, a w tym przypadku im mniejszy bałagan tym lepiej.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    (...) Choć ja osobiście ciąłbym z dołu. Usunąłbym pierwsze piętro. Zbyt duży panuje tu bałagan, a w tym przypadku im mniejszy bałagan tym lepiej.
    Dzięki. Nie upieram się przy wybranym kadrowaniu - generalnie ważny jest dla mnie cień u dołu pośrodku kadru.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Dzięki. Nie upieram się przy wybranym kadrowaniu - generalnie ważny jest dla mnie cień u dołu pośrodku kadru.
    Cień zostanie, bo musi. On tu jest najważniejszy. Najbardziej przeszkadza mi to coś w LD. Nie wiem co to jest, wygląda jak płot. To jego bym się pozbył. Tylko na całe nieszczęście każde cięcie będzie złe. Każde cięcie będzie przecinało któreś z okien. No chyba, że tuż pod balkonem z prawej. Dużo cienia pójdzie się "tego-tamtego" ale to co zastanie powinno i tak wystarczyć.

    Ja się też nie upieram :ink:
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  5. #5

    Domyślnie

    Okna po cięciu można się pozbyć. Pokombinuję.

    Ps. to w ld to metalowy łącznik, poniżej sa jeszcze 2 kondygnacje, drzewa i inne przeszkadzajki.
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 19-01-2013 o 23:27 Powód: Ps

  6. #6

    Domyślnie

    Genialne.
    Zawsze się zastanawiam jak uzyskujecie czarne niebo?
    Filtr, czy programowo?
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  7. #7

    Domyślnie

    Kolejny raz tu zaglądam i kolejny raz nie przychodzi mi do głowy nic innego niż napisał Al. Zdjęcie bardzo dobre zarówno kadrowo ( choć z korektą pewnie byłoby lepiej ) jak i postproces. Surowe, ostre i zdecydowane...
    NIKON

  8. #8

    Domyślnie

    Znany motyw w dobrym, oryginalnym kadrze. Bardzo fajna konwersja; oprócz czarnego nieba dobrze wypadły także czarne okiennice. Na dole wystemplowałabym te dwie ucięte okiennice pośrodku - reszta mi nie przeszkadza . Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    (...)
    Zawsze się zastanawiam jak uzyskujecie czarne niebo?
    Filtr, czy programowo?
    W tym przypadku programowo - przy konwersji do cz-b zastosowałem odpowiednio mocny "filtr" czerwony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •