Close

Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 418
  1. #101
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Nie wybiegajmy aż tak w przyszłość, na razie się zajmuję wiosną 2013.

    Dziś rozmawiałem z 5 osobami, na 100% każda z nich potwierdziła. 2 osoba mają wyłaczony telefon (może są na balandze, albo to tel służbowy ), 1 osoba nie odebrała. Jutro ponowie próby porozmawiania z tymi 3 osobami.
    Zapowiada się, że siódemkę (albo i nawet ósemkę) będziemy mieli.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-12-2012 o 23:26
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #102
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    No to na dziś wygląda tak, że 5 osób + ja jesteśmy na 100%, 3 osoby - raczej wątpliwe by pojechali, 1 osoba bardzo chce, ale decyzja po 13 stycznia. Uaktualniłem listę w pierwszym poście.
    Czyli na dziś brakuje 2 osób do siódemki, która to jest wg tego co mówiła ostatnio Martyna jest potrzebna by zrealizować program 11 dni w założonej cenie.
    Dałem sobie czas ze zbieraniem ekipy do początku stycznia, więc jeszcze 3 tygodnie. Może dam ogłoszenia w jeszcze inne miejsca (optyczne.pl ?). Zobaczymy.
    Na razie mam taki plan by ponownie dzwonić do Martyny i zobaczyć co ona by chciała zmienić w cenie bądź programie gdyby jechało 5+ja. Jutro dzwonię. Może ona będzie chciała przeliczyć cos tam sobie i nie da "nowego" programu od razu. Oczywiście jeśli będą zmiany to możemy tego nie zaakceptować i nie jechać. Będę was informował jak tylko coś będę wiedział.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #103
    Oszczędny w słowach Awatar apz
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Beskid Mały Góry Zasolskie Andrychów
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    No to na dziś wygląda tak, że 5 osób + ja jesteśmy na 100%, 3 osoby - raczej wątpliwe by pojechali, 1 osoba bardzo chce, ale decyzja po 13 stycznia. Uaktualniłem listę w pierwszym poście.
    Czyli na dziś brakuje 2 osób do siódemki, która to jest wg tego co mówiła ostatnio Martyna jest potrzebna by zrealizować program 11 dni w założonej cenie.
    ...
    Nadal jestem optymistą, czekam na lepsze wieści...
    Powodzenia dalszym staraniom życzę AP.
    OMD E-M5 mark II; E-PL5 blue; E-PM2 red+; Fuji X-T1, X-M1 i parę stosownych szkiełek.....
    (Olympusclub - moderator)

  4. #104
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    zwiedzałem Maroko ... warto ...

    Tylko jedno - Marakesz - trzeba zostać na noc ... w nocy tylko i wyłącznie to jest to !!!!

    byłem w górach Antyatlasu - warto przemyśleć wynajem kierowcy - tam jest bardzo stromo

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Nadal jestem optymistą, czekam na lepsze wieści...
    Powodzenia dalszym staraniom życzę AP.
    Cóż, w najgorszym razie będziemy mogli myśleć o innym terminie. Grudzień niestety bywa trudny finansowo, co zapewne może utrudniać zebranie ekipy
    Ale ciągle jeszcze jest czas i nie brakuje znów tak dużo osób.

  6. #106
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    zwiedzałem Maroko ... warto ...

    Tylko jedno - Marakesz - trzeba zostać na noc ... w nocy tylko i wyłącznie to jest to !!!!

    byłem w górach Antyatlasu - warto przemyśleć wynajem kierowcy - tam jest bardzo stromo
    Będziemy w nocy w Marrakeszu.
    Mamy wynajety bus z kierowcą na cały czas.

    Cytat Zamieszczone przez adamouse Zobacz posta
    Cóż, w najgorszym razie będziemy mogli myśleć o innym terminie. Grudzień niestety bywa trudny finansowo, co zapewne może utrudniać zebranie ekipy
    Ale ciągle jeszcze jest czas i nie brakuje znów tak dużo osób.
    Inny termin to problem - trzeba by było to przełożyć chyba o ładnych parę miesięcy. Ja latem w Afryce nie wyrobię .
    Rozmawiałem z Martyną, dostałem zmodyfikowany program przy mniejszej obsadzie (tzn taką jak teraz w pierwszym poście). Była tam zarówno niewielka podwyżka ceny (30 euro) jak i modyfikacja programu (obcięto parę rzeczy). Ale nadal 11 dni w Maroku. Byłem niezadowolony, że zarówno obcięto program jaki podniesiono cenę, więc w kolejnym mailu (negocjowałem) powiedziała, że OK, zrobi to w starej cenie.
    Główna zmiana w programie to, że jedziemy od razu na pierwszą noc do Fezu (tam nocleg jest tańszy niz ten pierwszy co miał być w Marrakeszu), w Marrakeszu w ostatnie 2 dni zwolnimy bus i kierowcę, będziemy się poruszać ich komunikacją (wydamy na to dosłownie kilka euro) lub pieszo, raz hotel nie będzie **** tylko ***. To pikuś w sumie, najbardziej mi żal odpuszczenia Toyot na pustyni (uwaga - jak się dorzucimy 30 ero od głowy to będą - taka jest stawka za pół dnia). Ale pozostaje noc na Saharze, karawana - jazda na wielbłądach, muzyka i spiewy (nie nasze tylko tubylców) przy ognisku.
    W sumie jak widać w dzisiejszym składzie też możemy spokojnie pojechać, bo modyfikacje nie są jakieś zasadnicze i właściwie gdybym wiedział wcześniej to ten autobus z ostatnich 2 dni to bym kazał zwolnic i za pierwszym programem (i z obniżeniem ceny)
    Negocjowałem twardo
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #107
    Oszczędny w słowach Awatar apz
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Beskid Mały Góry Zasolskie Andrychów
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ... najbardziej mi żal odpuszczenia Toyot na pustyni (uwaga - jak się dorzucimy 30 ero od głowy to będą - taka jest stawka za pół dnia). Ale pozostaje noc na Saharze, karawana - jazda na wielbłądach, muzyka i spiewy (nie nasze tylko tubylców) przy ognisku.
    W sumie jak widać w dzisiejszym składzie też możemy spokojnie pojechać, bo modyfikacje nie są jakieś zasadnicze i właściwie gdybym wiedział wcześniej to ten autobus z ostatnich 2 dni to bym kazał zwolnic i za pierwszym programem (i z obniżeniem ceny)
    Negocjowałem twardo
    Bardzo się cieszę.
    AP.
    OMD E-M5 mark II; E-PL5 blue; E-PM2 red+; Fuji X-T1, X-M1 i parę stosownych szkiełek.....
    (Olympusclub - moderator)

  8. #108

    Domyślnie

    Czyli możemy zamawiać pod choinkę przewodnik po Maroku?
    Co do Toyot, to ja jestem skłonny dopłacić. Ale wydaje się, że o tym możemy również zdecydować na miejscu?

  9. #109
    Oszczędny w słowach Awatar apz
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Beskid Mały Góry Zasolskie Andrychów
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamouse Zobacz posta
    Czyli możemy zamawiać pod choinkę przewodnik po Maroku?
    Co do Toyot, to ja jestem skłonny dopłacić. Ale wydaje się, że o tym możemy również zdecydować na miejscu?
    Tak też pomyślałem sobie, odrobina komfortu i mniej piachu nikomu a zwłaszcza sprzętowi nie zaszkodzi, ale trzeba przeprowadzić głosowanie i uzyskać akceptację wszystkich uczestników.
    OMD E-M5 mark II; E-PL5 blue; E-PM2 red+; Fuji X-T1, X-M1 i parę stosownych szkiełek.....
    (Olympusclub - moderator)

  10. #110
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Chyba tak. Jak widzę 4 osoby są "za".
    Może napiszą jeszcze Tomek i Jurek co o tym myślą, a jak nie śledzą tematu to do nich zadzwonię.
    Co do Toyot - mamy sporo czasu na podjęcie decyzji.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotowyprawa Madryt 30.03-3.04
    By TOP67 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-02-2016, 08:19
  2. Fotowyprawa MAROKO 2014 - powrót :)
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 01-03-2014, 00:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •